Bookvarik.com.ua
ЗНО 2022. Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі. Частина 2. Автор: Авраменко О. Видавництво: Грамота

ЗНО 2022. Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі. Частина 2. Автор: Авраменко О. Видавництво: Грамота

200 грн.

120 грн.
Купить в 1 клик


Видавництво: Грамота

Автор: Авраменко О.

Мова: Українська

Обкладинка: М'яка 

Сторінок: 168 стор.

Схвалено Міністерством освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для закладів загальної середньої освіти й програми ЗНО. Завдання відповідають новому формату сертифікаційної роботи з української мови та літератури до ЗНО-2022.

Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності. У виданні подано вісім варіантів орієнтовного тесту у форматі ЗНО.

Одним із важливих і непростих випробувань яке треба буде пройти старшокласникам після закінчення школи, є зовнішнє незалежне оцінювання.
Щоб успішно виконати тест з української мови й літератури, готуватися до нього потрібно систематично й відповідально. З української мови треба повторювати правила, виконувати тренувальні вправи й завдання в тестовій формі, а також писати власні висловлення - творчі роботи.
З української літератури потрібно читати й аналізувати твори художньої літератури, повторювати відомості з теорії літератури. Ці види робіт ви можете виконувати, використовуючи І частину цього комплекту (її укладено за тематичним принципом). А ІІ частина містить вісім варіантів тестів такого ж формату, як на зовнішньому незалежному оцінюванні.
Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання є трьох форм, а саме:

 

  • З однією правильною відповіддю;
  • На встановлення відповідності;
  • З короткою відповіддю
  • З розгорнутою відповіддю (власне висловлення).

 

Виконуючи ці завдання, ви маєте змогу перевірити, як засвоїли навчальний матеріал з української мови за курс 5-9 класів і з літератури за курс 9-11 класів, виявити «проблемні» для вас теми, а після цього попрацювати над помилками.
Радимо вам протягом навчального року (орієнтовно раз на місяць) виконувати по одному тесту, перевіряти його, обов'язково аналізувати помилки й заповнювати сторінку самоконтролю з метою визначення динаміки навчальних досягнень з української мови та літератури і щоб успішно виконати тест ЗНО, радимо навчитися правильно розподіляти час. Пам'ятайте, що завдання з однією правильною відповіддю треба виконувати в середньому за одну хвилину, на встановлення відповідності - півтори-дві хвилини, на написання власного висловлення відводьте одну годину. Усього на виконання тесту зовнішнього незалежного оцінювання відводиться 180 хвилин (разом із процедурою перенесення результатів до бланка відповідей, на цей вид роботи радимо виділити не менше 15-20 хвилин); отже, на тренувальний тест бажано відводити майже 160 хвилин.
Сподіваємося, що пропонований збірник допоможе вам успішно підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.