Bookvarik.com.ua
ЗНО 2021. Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі. Частина 2. Автор: Авраменко О. Видавництво: Грамота

ЗНО 2021. Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі. Частина 2. Автор: Авраменко О. Видавництво: Грамота

110 грн.

Купить в 1 клик


Видавництво: Грамота

Автор: Авраменко О.

Мова: Українська

Обкладинка: М'яка 

Сторінок: 144 стор.

Схвалено Міністерством освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності. У цьому виданні подано дванадцять варіантів (із них два нові) орієнтовного тесту у форматі ЗНО. Посібник відповідає вимогам сучасної тестології. Його укладено відповідно до чинної програми ЗНО, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Видання призначене для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Одним із важливих і непростих випробувань яке треба буде пройти старшокласникам після закінчення школи, є зовнішнє незалежне оцінювання.
Щоб успішно виконати тест з української мови й літератури, готуватися до нього потрібно систематично й відповідально. З української мови треба повторювати правила, виконувати тренувальні вправи й завдання в тестовій формі, а також писати власні висловлення - творчі роботи.
З української літератури потрібно читати й аналізувати твори художньої літератури, повторювати відомості з теорії літератури. Ці види робіт ви можете виконувати, використовуючи І частину цього комплекту (її укладено за тематичним принципом). А ІІ частина містить десять варіантів тестів такого ж формату, як на зовнішньому незалежному оцінюванні.
Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання є трьох форм, а саме:

 

  • З однією правильною відповіддю;
  • На встановлення відповідності;
  • З розгорнутою відповіддю (власне висловлення).

 

Виконуючи ці завдання, ви маєте змогу перевірити, як засвоїли навчальний матеріал з української мови за курс 5-9 класів і з літератури за курс 9-11 класів, виявити «проблемні» для вас теми, а після цього попрацювати над помилками.
Радимо вам протягом навчального року (орієнтовно раз на місяць) виконувати по одному тесту, перевіряти його, обов'язково аналізувати помилки й заповнювати сторінку самоконтроліо з метою визначення динаміки навчальних досягнень з української мови та літератури і щоб успішно виконати тест ЗНО, радимо навчитися правильно розподіляти час. Пам'ятайте, що завдання з однією правильною відповіддю треба виконувати в середньому за одну хвилину, на встановлення відповідності - півтори-дві хвилини, на написання власного висловлення відводьте одну годину. Усього на виконання тесту зовнішнього незалежного оцінювання відводиться 180 хвилин (разом із процедурою перенесення результатів до бланка відповідей, на цей вид роботи радимо виділити не менше 15-20 хвилин); отже, на тренувальний тест бажано відводити майже 160 хвилин.
Сподіваємося, що пропонований збірник допоможе вам успішно підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2021.