Bookvarik.com.ua

Підручники для другого класу з мистецтва НУШ

Мистецтво буває різним.

У багатьох його аспектах - жанрах музики та танцю; графічного зображення та живопису; театру та кіномистецтва, Вашій дитині буде дуже приємно та корисно отримати первинні навички разом з нашими підручниками з мистецтва для другого класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Бо саме наші посібники, слугуючи фундаментальною базою для отримання міцних та грунтовних; розширених і поглиблених знань з цієї учбової дисципліни, стануть Вам добрими помічниками уздовж усього процесу опанування навчального матеріалу Вашим школярем.

Ми пропонуємо Вашим улюбленим діточкам разом з підручником поглянути на оточуючий Вас світ через призму різних видів мистецтва. Таким чином, досягається чудова можливість побачити красу і гармонію довкілля у всіх його проявах.

Посібники наповнені різноманітними пізнавальними вправами і завданнями; виконуючи які, Ваш малюк привчиться розрізняти пори року та взнає багато нового про українські свята, їм співвідносні.

Дивовижні обряди, більш ніж тисячолітньої історії українського народу, його пісні та танці, театральне та сучасне кіномистецтво - усі вищевказані галузі мистецтва стануть об'єктом для вивчення майбутніми цінителями вічного, світлого та прекрасного у повному обсязі.

Інтернет-магазин «Букварик» підручники з мистецтва для 2 класу - найсучасніші та найдешевші

Наша пропозиція складається з таких примірників:

«Мистецтво. Підручник для 2 класу. Авторів: Масол Л.М., Гайдамака О.В., Очеретяна Н.В., Колотило О.М. Підручник надруковано на обох мовах: державній та російській.»

Загальновідомі на теренах нашої держави, українські видавництва у сфері учбової літератури, пропонують свої варіанти посібників з мистецтва для другого класу.

Усі їх єднає висока якість поліграфічного друку; посібники мають тверду, міцну, довготривалого використання обкладинку, яка затверджена Держстандартом нашої країни згідно з його вимогами та має Гриф МОН України.

Яскраво оформлена палітурка, велике різноманіття кольорових малюнків всередині підручників з мистецтва для другого класу будуть служити чудовим мотивованим дійством для малюків, які зможуть, користуючись наочним прикладом примірника, краще засвоювати навчальний матеріал, переводячи його із теоретичної площини у практичну. Мається на увазі бажання другокласника у майбутньому зануритися у цей чудовий світ творіння та розвинути такі таланти у сфері мистецтва, як вміння малювати, співати, танцювати слухати та розуміти пісні, займатися народною творчістю, орієнтуватися у світі кіномистецтва та театрального мистецтва.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.