Bookvarik.com.ua

Підручники зі всесвітньої історії 7 клас за новою програмою

Купити підручники зі всесвітньої історії для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Вам краще всього в інтернет-магазині "Букварик", бо наші ціни - одні з найнижчих та найкращих на теренах інтернету.

Якість виконання наших посібників завжди на недосяжній для інших висоті.

Гарний високий поліграфічний друк, чітко та розбірливо прописані букви та цифри, кольорові малюнки, схеми та таблиці - усе це робить вивчення матеріалу з історії середніх віків дуже цікавим і корисним, мотивує Вашого учня до більш великих звершень на ниві опанування шкільними дисциплінами.

Окрім підручників, у нашому онлайн-магазині Ви також можете придбати: робочий зошит для учня, матеріали для вчителів, та інші додаткові та тестові матеріали і завдання.

Ми маємо за честь також Вам запропонувати чудові шкільні географічні, історичні атласи та контурні карти, за якими школярі матимуть змогу займатися: як на уроках, так і вдома.

Що саме будуть вивчати учні на уроках історії завдяки нашим вірним помічникам підручникам зі всесвітньої історії 7 клас?

Як виникли та розвинулись перші середньовічні держави тодішнього світу, лицарські традиції, життя селян того часового періоду - про усі ці цікавини дізнаються школярі в повному обсязі.

Про франкську імперію, імперію Каролінгів, виникнення халіфату та імперії Карла Великого, учні взнають трохи більше ніж знали раніше.

Про хрестові походи, походи вікінгів; про матеріальний і духовний світ європейського середньовіччя, семикласники будуть знати майже все.

Про науку і освіту епохи Середньовіччя; школи та університети того періоду часу, архітектуру за часів Відродження в Італії, про Московію, Туреччину, Індію, Китай та інші країни середньовічного світу, учні отримають міцні, грунтовні, закріплені та дуже практичні знання, які стануть їм у нагоді в усьому подальшому дорослому житті.

Співпрацюйте з нами! Бо ми завжди на вістрі Ваших інтересів.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.