Bookvarik.com.ua
Англійська мова. Підручник 2 клас. Автор: Карп'юк О.Д. Видавництво: Лібра терра

Англійська мова. Підручник 2 клас. Автор: Карп'юк О.Д. Видавництво: Лібра терра

Англійська мова: підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. -Тернопіль: Видавництво ,,Астон", автор: Карп'юк О.Д.

105 грн.

Підручники з англійської мови 2 клас НУШ

Англійська мова це перепустка у світ, бо нею розмовляють чи не у кожній країні. Найновіша інформація зі сфери IT, рідкісні актуальні статті в багатьох областях науки бачить світ вперше саме англійською мовою.

У молодшому віці англійська мова засвоюється добре, тому гарний підручник для 2 класу - річ необхідна.  

Тільки актуальні підручники англійської мови для 2 класу від "Букварика"

В каталозі інтернет-магазину представлені підручники з англійської мови за 2 клас від трьох колективів авторів. Всі вони відповідають новій навчальній програмі Міністрества освіти і науки України.

Підручники з англійської мови для 2 класу позитивно мотивують учнів до вивчення предмету, орієнтовані на усне спілкування, інтелектуально й емоційно розвивають дитину засобами мови.

В асортименті "Букварика" є підручники для загальноосвітніх шкіл і закладів з поглибленим вивченням англійської мови у 2 класі. До кожного підручника ми пропонуємо робочі зошити.

Ми зібрали всі актуальні видання в одному каталозі, тому вам більше не треба мандрувати магазинами міста у пошуках навчальної літератури. Просто оберіть позиції, вкажіть у формі замовлення необхідні дані і зустрічайте посилку через 1-3 дні.

Доставляємо замовлення перевіреними перевізниками, тому гарантуємо, що книги прибудуть вчасно і у найкращому стані.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.