Bookvarik.com.ua

Як пройти підготовку до ЗНО з української мови

Тести ЗНО з української мовиСертифікат ЗНО з даної дисципліни знадобиться всім без винятку абітурієнтам, незалежно від того, який ВНЗ і яку спеціальність вони обрали.

Тестування з мови проводиться у комплексі з літературою, але під час підготовки зручніше розглянути кожний предмет окремо. Визначте, яка дисципліна потребує більшої уваги мова чи література. На перший погляд, матеріал для опрацювання у лінгвістиці не такий вже і великий. Але якщо в літературі на допомогу можуть прийти екранізації програмних творів, мову доводиться опрацьовувати виключно самотужки.

Каталог інтернет-магазину «Букварик» дозволяє обрати найбільш дієвий варіант підготовки. Пропоновані посібники задовольнять найвибагливіших учнів. Ці матеріали допоможуть пригадати пройдений матеріал, систематизувати його. Пропоновані тести сприяють закріпленню одержаної інформації. Аналогічні питання буде містити зошит ЗНО з української мови.

Під час тренування у нагоді може стати довідник за авторством О.М. Авраменко та М.Б. Блажко, який структурно поділений на 2 частини: спочатку йде блок з мови, потім з літератури, а в кінці розміщені відповіді для усіх завдань. Ця книга подає інформацію у більш доступному і зручному вигляді, ніж шкільний підручник. Це вже 7-е видання, що свідчить про його затребуваність.

Різнобічна підготовка до ЗНО мова дозволить дізнатися, чого чекати від тестування і налаштуватися на нього оптимальним чином. Ви зможете регулювати рівень складності і поступально просуватися від меншого до більшого.

Представлені у нашому асортименті тести з відповідями ретельно перевірялися на факт наявності помилок, тому ви можете бути впевненими у їхній високій якості. Якщо ви будете мати під рукою такі матеріали, вам не доведеться звертатися по допомогу до репетитора. Тому самостійна підготовка 2022 дозволить зекономити кошти на цій статті витрат.

Не забудьте також придбати ЗНО з літератури завдання, які охоплюють історію нашого письменства у хронологічному порядку.

Купуйте завдання ЗНО з мови в магазині "Букварик" по кращій ціні

Підготовка до ЗНО з мовиНаш сайт гостинно зустрічає кожного покупця:

  • зручна функція пошуку допоможе легко і швидко знайти потрібну книжку чи рекомендованого автора;
  • у нагоді можуть стати опції відкладення і порівняння товару;
  • якщо ви захочете отримати пораду спеціаліста, кваліфіковані консультанти допоможуть обрати краще видання;
  • ми напряму співпрацюємо з найбільш авторитетними українськими видавництвами, тому вартість друкованої продукції зберігається невисокою;
  • для постійних і оптових клієнтів діють спеціальні пропозиції;
  • швидко зорієнтуватися у цінах допоможе прайс-лист.

Обирайте зручний спосіб доставки й оплати і чекайте на посилку. Ми відправляємо замовлення у всі куточки України.

Придбайте наші збірники, почніть готуватися до іспиту своєчасно і ви зможете скласти його на «відмінно».

Підготовка до ЗНО з української мови разом з Буквариком

Ми пропонуємо найновіші видання для якісної підготовки:

  • «Українська мова. Поглиблений та базовий рівні» видавництва «Підручники і Посібники» найбільш затребуваний матеріал відомого автора та знаного фахівця в області середньої освіти О. Білецької. Видання складено відповідно до цьогорічної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. У виданні об'єдналися довідковий теоретичний матеріал, тренувальні вправи та тестові завдання, завдання та відповіді до минулорічного ЗНО, завдання зі стислими відповідями у форматі ЗНО, власні висловлювання.
  • Видавництво «Грамота» презентує серію своїх довідників окремо з української літератури та української мови, а також об'єднаний довідник у вигляді тестових завдань.
  • Видавництва «Ранок» та "Літера" підготували для випускників свою версію допоміжного підручника для підготовки до ЗНО 2022 з української мови та літератури це енциклопедія, у яку увійшли 2500 завдань, розрахованих на різний рівень знань та ерудиції. Видання складається з типових тестових питань, окремих тематичних блоків направлених на відтворення змістовних ліній шкільного курсу літератури та мови, починаючи з 5 класу, відповідей до всіх завдань.

Магазин «Букварик» надає унікальну можливість у рамках одного порталу обирати та купувати за найвигіднішими цінами будь-яку печатну продукцію.

Замовляйте посібники онлайн або за телефоном. Ми доставимо їх у найкоротший термін зручним для вас способом до будь-якого міста України.

Умови доставки і оплати дивіться у відповідних розділах нашого сайту.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.