Bookvarik.com.ua

Як пройти підготовку до ЗНО з мови

Тести ЗНО з української мовиСертифікат ЗНО з даної дисципліни знадобиться всім без винятку абітуріЄнтам, незалежно від того, який ВНЗ і яку спеціальність вони обрали.

Тестування з мови проводиться у комплексі з літературою, але під час підготовки зручніше розглянути кожний предмет окремо. Визначте, яка дисципліна потребуЄ більшої уваги мова чи література. На перший погляд, матеріал для опрацювання у лінгвістиці не такий вже і великий. Але якщо в літературі на допомогу можуть прийти екранізації програмних творів, мову доводиться опрацьовувати виключно самотужки.

Якщо зіставляти з іншими дисциплінами, тестування з мови вважаЄться досить простим: зазвичай впоратися з даним предметом можуть всі учні з більшими або меншими труднощами. Але кандидатам на високий бал потрібно мати добрий словниковий запас, розуміти закони та норми функціонування мови. Правила потрібно знати й уміти застосовувати на практиці.

Кожен учень маЄ успішно опанувати такі розділи:

 • фонетика й орфоепія;
 • орфографія;
 • лексика і фразеологія;
 • морфеміка (будова слів) і словотвір;
 • морфологія;
 • синтаксис і стилістика.

У випадку достатньої обізнаності випускник може розраховувати на високий бал.

Спеціальна навчальна література спрацьовуЄ як каталізатор реакції підготовки. Інтенсивна практика, в свою чергу, дозволить виконати сертифікаційну роботу на «відмінно».

Каталог інтернет-магазину «Букварик» дозволяЄ обрати найбільш діЄвий варіант підготовки. Пропоновані посібники задовольнять найвибагливіших учнів. Ці матеріали допоможуть пригадати пройдений матеріал, систематизувати його. Пропоновані тести сприяють закріпленню одержаної інформації. Аналогічні питання буде містити зошит ЗНО з української мови.

Під час тренування у нагоді може стати довідник за авторством О.М. Авраменко та М.Б. Блажко, який структурно поділений на 2 частини: спочатку йде блок з мови, потім з літератури, а в кінці розміщені відповіді для усіх завдань. Ця книга подаЄ інформацію у більш доступному і зручному вигляді, ніж шкільний підручник. Це вже 7-е видання, що свідчить про його затребуваність.

Різнобічна підготовка до ЗНО мова дозволить дізнатися, чого чекати від тестування і налаштуватися на нього оптимальним чином. Ви зможете регулювати рівень складності і поступально просуватися від меншого до більшого.

Представлені у нашому асортименті тести з відповідями ретельно перевірялися на факт наявності помилок, тому ви можете бути впевненими у їхній високій якості. Якщо ви будете мати під рукою такі матеріали, вам не доведеться звертатися по допомогу до репетитора. Тому самостійна підготовка 2018 дозволить зекономити кошти на цій статті витрат.

Українська мова підготовка до ЗНО дозволить також правильно розрахувати час на виконання завдань. На складання іспиту відводиться лімітована кількість хвилин, після чого зошит необхідно здати на перевірку. Тому під час тренування важливо напрацювати оптимальну швидкість написання відповідей.

Не забудьте також придбати ЗНО з літератури завдання, які охоплюють історію нашого письменства у хронологічному порядку.

Купуйте завдання ЗНО з мови в магазині "Букварик" по кращій ціні

Підготовка до ЗНО з мовиКниги ЗНО 2018 розраховані на інтенсивну підготовку в умовах обмеження часу. Адже на практиці учні починають готуватися до іспиту та виконувати завдання ЗНО з мови за кілька місяців до початку тестування. Але навіть якщо часу залишилося обмаль, ним потрібно правильно розпорядитися.

Якщо вас цікавить комплексна підготовка до іспиту, придбайте посібник відповідного типу, що охоплюЄ різні аспекти навчальної методики. А можна повторювати матеріал за окремими посібниками. Наприклад, купити книжку, в якій у стислій та зрозумілій формі викладено теорію, наведено приклади з граматики і тексти. І у комплекті замовити посібник, який даЄ іншу форму закріплення матеріалу, наприклад, тренажер.

Якщо ви будете впевнені у своїх знаннях, вам буде легше розраховувати на високий бал. Адже нервування це остання річ, якою ви можете зарадити собі у процесі складання ЗНО.

Якісна підготовка до ЗНО з української мови полегшить проходження ДПА. При бажанні учень, що впорався з тестуванням на «відмінно», може висловити бажання зарахувати цю оцінку як результат шкільного іспиту. Це поважна причина для того, щоб відвідати наш магазин прямо зараз.

Наш сайт гостинно зустрічаЄ кожного покупця:

 • зручна функція пошуку допоможе легко і швидко знайти потрібну книжку чи рекомендованого автора;
 • у нагоді можуть стати опції відкладення і порівняння товару;
 • якщо ви захочете отримати пораду спеціаліста, кваліфіковані консультанти допоможуть обрати краще видання;
 • ми напряму співпрацюЄмо з найбільш авторитетними українськими видавництвами, тому вартість друкованої продукції зберігаЄться невисокою;
 • для постійних і оптових кліЄнтів діють спеціальні пропозиції;
 • швидко зоріЄнтуватися у цінах допоможе прайс-лист.

Обирайте зручний спосіб доставки й оплати і чекайте на посилку. Ми відправляЄмо замовлення у всі куточки України.

Придбайте наші збірники, почніть готуватися до іспиту своЄчасно і ви зможете скласти його на «відмінно».

Підготовка до ЗНО з української мови 2018

Часу до найважливіших іспитів ще вдосталь, але ті, хто мають за мету успішно здати ЗНО з української мови 2018, вже почали шукати, підбирати та розглядати завдання, подібні до минулорічних тестів.

Щоб благополучно скласти ЗНО з української мови 2018, потрібно не тільки вивчати матеріал з підручників шкільної програми, а й проходити подібні тести. Провідн

Підготовка до ЗНО з української мови 2018

Часу до найважливіших іспитів ще вдосталь, але ті, хто мають за мету успішно здати ЗНО з української мови 2018, вже почали шукати, підбирати та розглядати завдання, подібні до минулорічних тестів.

Щоб благополучно скласти ЗНО з української мови 2018, потрібно не тільки вивчати матеріал з підручників шкільної програми, а й проходити подібні тести. Провідні фахівці-освітяни зібрали та об'єднали весь матеріал з української мови та літератури у необхідному обсязі, скомпонували його у вигляді теоретичної частини, тестових запитань різного ступеня складності та відповідей на них. Спеціалісти додали до матеріалів до підготовки до ЗНО з української мови приклади бланків, щоб учні могли завчасно потренуватися у заповненні завдань та відповідей.

Підготовка до ЗНО з української мови разом з Буквариком

Ми пропонуємо найновіші видання для якісної підготовки:

 • «Українська мова. Поглиблений та базовий рівні» видавництва «Підручники і Посібники» найбільш затребуваний матеріал відомого автора та знаного фахівця в області середньої освіти О. Білецької. Видання складено відповідно до цьогорічної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. У виданні об'єдналися довідковий теоретичний матеріал, тренувальні вправи та тестові завдання, завдання та відповіді до минулорічного ЗНО, завдання зі стислими відповідями у форматі ЗНО, власні висловлювання.
 • Видавництво «Грамота» презентує серію своїх довідників окремо з української літератури та української мови, а також об'єднаний довідник у вигляді тестових завдань.
 • Видавництва «Ранок» та "Літера" підготували для випускників свою версію допоміжного підручника для підготовки до ЗНО 2018 з української мови та літератури це енциклопедія, у яку увійшли 2500 завдань, розрахованих на різний рівень знань та ерудиції. Видання складається з типових тестових питань, окремих тематичних блоків направлених на відтворення змістовних ліній шкільного курсу літератури та мови, починаючи з 5 класу, відповідей до всіх завдань.

Магазин «Букварик» надає унікальну можливість у рамках одного порталу обирати та купувати за найвигіднішими цінами будь-яку печатну продукцію.

Замовляйте посібники онлайн або за телефоном. Ми доставимо їх у найкоротший термін зручним для вас способом до будь-якого міста України.

Умови доставки і оплати дивіться у відповідних розділах нашого сайту.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2018.