Bookvarik.com.ua

Підручники для другого класу з позакласного читання НУШ

Варто зазначити, що сталі навички читання виробляються не за годину; не за день, і навіть, не за місяць.

Ваш малюк росте не з плином часу, а з кожною власноруч прочитаною книжкою.

Квітуча та співуча українська мова, на якій вчаться наші діти; як ніщо інше, сприяє цьому процесові відбуватися гармонійно та цілеспрямовано.

Величезне різноманіття посібників з позакласного читання для школярів другого класу загальноосвітніх навчальних закладів ми пропонуємо своїм любим покупцям.

З нашими підручниками: збірниками казок та поетичних творів; хрестоматіями для позакласного читання; читанками, тощо; Ваш малюк зможе розвити первинні навички читання; одержати додаткову читальному практику, та просто насолоджуватися глибоким зануренням у світ дивовижних, цікавих та захоплюючих пригод разом з літературними героями сучасності та минулих часів.

В інтернет-магазині «Букварик» - нечувано великий вибір підручників з позакласного читання для других класів

Наша пропозиція складається більш, ніж з десятка позицій.

Такий величезний вибір виправдовується, як необхідністю школярам займатися саме позакласним читанням, так і чималим обсягом робіт, які ми виконали, збираючи докупи по одній позиції весь наш асортимент.

Ми робили це, аби Ви завітали саме до нас, бо ми щиро дбаємо про своїх клієнтів, завжди пропонуючи їм лише оновлені та найкорисніші посібники з позакласного читання для другого класу початкової школи.

Загальновідомі українські видавництва у галузі учбової літератури:

 • «ПЕТ»
 • «Видавничий дім «Освіта»»
 • «Генеза»
 • «Ранок»

та інші, пропонують свої варіанти підручників з позакласного читання для реалізації через наш інтернет-магазин «Букварик»

Наша пропозиція складається з таких примірників:

 • «Позакласне читання для другокласників. Друкується на російській мові. Автор: Мішина Л. С.»
 • «Я люблю читати. Літературне читання, другий клас. Навчальний посібник для шкіл з українською мовою навчання. Автор: Савченко О.Я.»
 • «Моя домашня читальня. Посібник-хрестоматія з позакласного читання для 2 класу, для шкіл з українською мовою навчання, автори: Савченко О.Я.»
 • «Читаємо на уроці і вдома. Книга по літературному читанню для другого класу. Друкується на російській мові та для шкіл з російською мовою навчання. Автори: Гавриш Н.В. Маркотенко Т.С.»
 • «Позакласне читання 2 клас. Автори: Настенко А. І. Ковальчук Н.О.»
 • «Веселий струмочок. Позакласне читання для другого класу. Автор: Гребенькова Л. О.»
 • «Стежинка (Казки, вірші, оповідання). Автор: Рогінська Г. Ю.»
 • «Золотий віночок. Хрестоматія для додаткового читання у других класах. Автор: Попова Н.Н. Посібник друкується на обох мовах: російській та державній»
 • «Літературний калейдоскоп. Посібник для другого класу. Позакласне читання для шкіл з російською мовою навчання. Автор: Даніелян А.»
 • «Книжкова країна, для другого класу. Позакласне читання для шкіл з українською мовою навчання. Автор: Йолкіна Л.В.»
 • «Перлинка. Книга з літературного читання для другого класу. Для шкіл з українською мовою навчання. Автор: Науменко В.О.»

У наших підручниках зібрані художні твори, питання та задачі; мета яких - згідно з віковими особливостями учнів початкової школи, покращити духовний та інтелектуальний розвиток дитини.

За кожною темою посібників закріплені перевірочні завдання, які вказують на поточний рівень досягнень другокласника, та направлені на вивчальну роботу з текстом.

Твори різних жанрів та тем знайомлять своїх маленьких читачів з надбаннями класичної української літератури.

Засвоївши ці справжні перлини літературного жанру, дитина зможе значно розширити та поглибити знання про творчість та життя їхніх авторів; заохотитись - як самостійним, так і сімейним читанням; сформує та закріпить навички справжнього читача.

Інтернет-магазин «Букварик» гарні ціни та умови співробітництва!

Завдяки прямим поставкам від виробника, ми пропонуємо своїм покупцям лише найкращі ціни на Інтернет - ринку.

Оптовим клієнтам гарантуємо гарні знижки, якісне та надійне обслуговування на професійній основі.

Купуючи у нас, Ви заощадите: як свій дорогоцінний час; так і добрячі кошти!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.