Bookvarik.com.ua

Підручники для другого класу з української мови та читання НУШ

Ми вже йдемо в другий клас.

Наші школярі значно подорослішали, стали самостійними, розумними здібними. І їм вже під силу, до снаги нові виклики, які пропонує подолати в процесі свого вивчення така складна наука - українська мова.

Знати та любити українську мову потрібно привчати дитину іще з самого юного віку.

Надійним помічником та другом другокласників стане їх вірний друг та соратник - підручник з української мови для другого класу.

Опановуючи його, Ваш малюк зможе розвивати навички, закладені в першому класі.

Вивчати граматику, орфографію, пунктуацію фразеологію та багато інших, нелегких, але дуже корисних і потрібних розділів цієї учбової дисципліни, школяреві буде значно краще з підручниками, які ми Вам від всього серця і пропонуємо купити.

Окрім того у нас на сайті Ви завжди знайдете підручники з української мови для 2 класу: як для шкіл з українською мовою навчання; так і для російськомовних навчальних закладів.

В інтернет-магазині «Букварик» - лише нові підручники з української мови 2 клас по гарним цінам

Наша пропозиція включає до себе такі примірники:

  • «Українська мова для другого класу. Автор: Захарійчук. Видавництво: Грамота»
  • «Українська мова. Другий клас. (Для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання). Автори: Гавриш Н.В., Маркотенко Т.С. Видавництво: Генеза»
  • «Українська мова. 2 клас. (Для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання). Автор: Хорошковська О., Охота Г. Видавництво: Сиция»
  • «Українська мова. Підручник для другокласників. Автори: Вашуленко М., Дубовик С. Видавничий дім Освіта»

Прямі поставки від виробників гарантують низькі ціни для наших покупців.

Розглянемо сутність наших підручників; та чого саме можна досягти при їх вивченні.

  • Наші підручники є фундаментальною складовою навчально-методичного комплексу з вивчення української мови у початковій школі.
  • Виконані за новою шкільною програмою, посібники мають безліч цікавих ілюстрацій та купу творчих та практичних завдань.
  • Подача учбового матеріалу в них виконана згідно з віковими можливостями учнів та їх рівнем загального розвитку знань.
  • По великому рахунку, саме зацікавлення учнів українською мовою; розвиток та засвоєння разом з використанням мовних та мовленнєвих навичок та вмінь і є кінцевою метою застосування наших підручників з української мови другий клас.
  • Разом з цим, ми не можемо не вказати ще й на такі корисні речі, що роблять підручник вельми необхідним предметом для опанування нашими школярами.

Це - послідовність, доступність та наочність наших посібників.

За їх використання передбачена: як індивідуальна, самостійна робота; так і колективна робота: в парах та групах.

Саме такий підхід сприятиме: як кращій мотивації учня, так і його більшим заглибленням у процес отримання необхідних знань з української мови в другому класі.

Багато уваги у наших підручниках приділяється практичним аспектам.

Це - робота над значенням слова, поглиблене та кількістне нарощення словарного запасу, збагачення мови різними граматичними формами.

Оволодіння властивостями аналізу та оцінювання власної мовленнєвої творчості з її удосконаленням; формування фонетичних та граматичних умінь; розвиток діалогічного і монологічного мовлення також становиться досяжним при співпраці учня з нашими посібниками.

Робочі зошити, які також являються важливою складовою навчально-методичного комплексу з вивчення української мови в других класах, також можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Бо саме вони навчать учня правильно писати літери українського алфавіту; розвинуть сталі навички письма та наочним прикладом будуть закріпляти знання та вміння школяра, роблячи їх більш грунтовними та міцними; довготривалими.

З надією на довгострокову та вигідну співпрацю, будемо ждати Вас до себе в гості та запрошуємо купити підручники з української мови 2 клас з доставкою по Україні за привабливими цінами.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.