Bookvarik.com.ua

Атласи з історії України

Для якісного вивчення історії України, окрім різноманітних підручників, необхідна додаткова демонстраційна література та печатна продукція контурні карти і атласи з історії України.

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує повний асортимент допоміжних атласів з історії України 5-11 класів. Кожен із них окрім великої кількості корисної навчальної інформації, вміщує набір карт, схем, кольорових ілюстрацій, що відповідають вимогам загальноосвітніх або спеціалізованих шкіл та сучасної навчальної програми. Крім звичайних кольорових атласів з історії України, в каталозі представлені універсальні атласи-шаблони, що вдало поєднують звичайні кольорові карти з контурними, а також містять супроводжувальні завдання для класної роботи та самопідготовки.

Чому саме наш інтернет-магазин?

  • Уся продукція відповідає встановленим нормам та вимогам, має відмінну якість паперу і друку. Видання, розміщені на сайті, завжди у наявності.
  • Ми маємо атласи з історії України та атласи-шаблони для 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів та пропонуємо продукцію різних видавництв: «ІПТ», «Ранок», «Картографія», "МАПА".
  • Замовляти у нашому магазині просто: вам необхідно лише визначитися з кількістю та асортиментом необхідної літератури (на всі уточнюючі питання вам із задоволенням дадуть відповідь наші професійні менеджери), вказати прийнятний для вас вид доставки та спосіб оплати (це може бути як безготівковій розрахунок, так і сплата готівковою у разі курєрської доставки).
  • Купувати у нас вигідно: ціни найнижчі по Україні, без зайвих націнок. Ми продаємо атласи з історії України та інші навчальні посібники безпосередньо від виробника.
  • Постійно висока якість нашого сервісу: неважливо на яку кількість і на яку суму буде ваше замовлення, вас завжди чекає відмінне обслуговування.

Ми спеціалізуємось не тільки на навчальній, а й на художній літературі для дітей та дорослих, методичних виданнях для вчителів, а також наочно-демонстраційних матеріалах. У нас є все, що знадобиться для підготовки до ЗНО: збірники контрольних завдань та вправ для самоконтролю, пізнавальні ігрові набори, додаткові матеріали.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.