Bookvarik.com.ua
Фізична географія України 8 кл. , Шищенко П.Г., Муніч Н.В., Видавничий дім Освіта

65 грн. нет в наличии

Физическая география Украины 8 кл. , Шищенко П.Г., Муніч Н.В., Видавничий дім Освіта

70 грн. нет в наличии

Фізична географія України 8 кл.,  Дітчук І.Л., Заставецька О.В., Бойко В.М., Видавничий дім Освіта

70 грн. нет в наличии

Підручники для 8-х класів з географії за новою програмою

У восьмому класі учні знайомляться з географією своєї Батьківщини. Глибокі і міцні знання про державу Україна знаходяться у складі учбового матеріалу підручників з географії, які ми пропонуємо до Вашої уваги.

Купити підручники з географії для 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів завжди можна саме в нашому інтернет-магазині учбової літератури "Букварик".

Ціни на усі примірники - одні з найнижчих на всьому інтернет- поприщі, якість виконання посібників - завжди на найвищому рівні; гарний поліграфічний друк достатньо чітко та розбірливо передає літери та символи учбового матеріалу.

Крокуючи сторінками підручника, восьмикласники більше взнають про природні умови і ресурси Батьківщини; склад її населення.

Примірники насичені різнобарвними фотографіями, малюнками, схемами, таблицями, діаграмами, картами, які спонукають учнів до більш цікавого та приємного опанування знаннями з географії: як на уроці, так і вдома.

Засвоєння матеріалу підручників сприяє узагальненню і систематизації вивченого, різноманітні завдання посібників допоможуть учням досліджувати природу свого краю, дізнатися про екологічну ситуацію в своєму регіоні, ознайомитися зі складом населення на своїй регіональній території.

За умов опанування матеріалу примірників школярі дізнаються про основні об'єкти вивчення й методи дослідження території нашої держави, основні джерела географічної інформації та географічні дослідження на нашій території.

Учні навчаються характеризувати методи дослідження фізичної та суспільної географії; правильно розрізняти ці два основних поняття. Також школярі більше дізнаються про те, як користуватися джерелами географічної інформації, наводити приклади та аналізувати географічні дослідження території України.

Умови співпраці з "Буквариком" - завжди вигідні та корисні для Вас.

Ціни на весь асортимент книжної продукції дуже гнучкі та поступливі - особливо це торкається оптових заказів.

У разі великого оптового заказу ми пропонуємо безкоштовну доставку до всіх великих міст нашої держави.

У найкоротший термін часу Ваш товар буде доставлений до місця Вашого знаходження.

Ми запрошуємо до взаємовигідної співпраці, чекаємо на Вас!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.