Bookvarik.com.ua

Підручники зі всесвітньої історії для 9 класу

Якщо Ви бажаєте купити підручники із всесвітньої історії для 9 класу саме в нашому інтернет-магазині книжкової продукції "Букварик" - Ви робите добре продуманий та розумний вчинок, який принесе Вам лише гарні бонуси у вигляді наднизьких цін, найкращих умов доставки та, у цілому, приємної й взаємовигідної співпраці.

Посібники, які завжди можна придбати на нашому сайті, збагатять та наповнять внутрішній світ дев'ятикласника, розфарбують його усіма кольорами веселки, дадуть школяреві гарантовані, міцні, розширені та доповнені знання з предмету.

Ми пропонуємо до Вашої уваги лише найновіші та найуживаніші підручники по всесвітній історії; вони є головною складовою навчально-методичного комплекту з вивчення цієї шкільної науки.

Робочі зошити з даного предмету, матеріали для вчителя, додаткові матеріали та завдання й вправи для контролю і самоконтролю рівня знань учнями, які також входять до навчального комплексу, пропонуються Вашій увазі по найнижчим цінам на всьому інтернет-ринку у доповнення до підручника.

Усі примірники виконані дуже якісно, з гарним поліграфічним друком, завдяки чіткості та розбірливості якого навчальний матеріал читається легко та приємно; знання укладаються в душах та серцях надовго та всерйоз.

Про що дізнаються учні з наших помічників та друзів - підручників з історії світу в дев'ятому класі

  • Про події, пов'язані з Великою Французькою революцією та Наполеонівськими походами.
  • Америка та Європа за доби реакції та революцій. Про зв'язані з цим періодом часу надії та завершення. Об'єднання та модернізація у світових масштабах.
  • Про народження та становлення індустріального суспільства у провідних державах світу на той період часу.
  • Про завершення епохи формування світових колоніальних імперій.
  • А також про культуру народів світу від 18 до 19 століття.

Усі вищевказані теми будуть опрацьовуватися учнями: як на заняттях у школі, так і при домашній роботі.

Таким чином ми бачимо, що за умов застосування наших підручників, школярі отримують ретельність та міцність у знаннях, які знадобляться їм на протязі усього дорослого життя.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.