Bookvarik.com.ua

Підручники зі світової літератури, нова програма 5 клас

Беручи до уваги світову літературу, неможливо зупинитися на якійсь одній речі.

Бо лише найкраще та найголовніше пропонується для вивчення у стінах середньої школи загальноосвітніх навчальних закладів.

Зіркова Плеяда видатних художніх митців світу, їхні безсмертні творіння, пропонуються до засвоєння та опанування п'ятикласниками в процесі отримання знань з підручників по світовій літературі, які Ви завжди можете купити в нашому інтернет-магазині "Букварик" по дуже доступним та привабливим цінам.

Посібники надають повну інформацію про життя та творчість зарубіжних письменників, художні тексти у сучасних та класичних перекладах.

Зв'язок літератури та культури різних країн та народів, також є пріоритетним при засвоєнні учбового матеріалу.

Новаторським чином у підручниках запропоновано інтерактивну технологію вивчення літературних творів. Різноманітні рубрики повністю розкривають красу художнього слова у її найкращому прояві.

Метою примірників є залучення учнів до здобутків світової літератури, підвищення мотиваціївивчення української та іноземних мов.

Ми пропонуємо до Вашого розгляду такі позиції:

  • Интегрированный курс. Литература (русская и мировая), 5 клас; для русскоязычных школ, автор: Исаева О.О., Клименко Ж.В.
  • Литература. 5 класс. Интегрированный курс (русская и мировая). Авторы: Бондарева Е. Ильинская Н. Издательство: Грамота
  • Світова література, підручник для п'ятого класу; Волощук Є.В., Видавництво: Генеза
  • Світова література. Підручник. 5 клас. Автори: Ніколенко О. Конєва Т. Видавництво: Грамота.

Підручники завжди співвідносяться з новою шкільною програмою. Якість їх виконання та поліграфічного друку завжди на високому рівні. Зовнішній вигляд - яскрава та різнокольорова палітурка приваблює погляд, та дуже приємна на дотик.

Ми пропонуємо взаємовигідну та довгострокову співпрацю представникам оптової торгівлі, розповсюджувачам учбової літератури на теренах нашої держави

Ми доставляємо товар до місця Вашого призначення за допомогою сервісу від фірм-перевізників: Нова Пошта, Укрпошта, Інтайм.

Заказ доставляється до всіх великих та малих міст та містечок, селищ України.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.