Bookvarik.com.ua

Підготовка до школи: малювання

Рука майже кожної дитини з ранніх пір тягнеться до олівця або пензлика. Пам'ятаєте себе в дошкільний вік? Продовгуватий овал, який лежить на боку - то був автобус. Два кружечки знизу - колеса автобуса. А квадратики вздовж по усьому овалу - то віконця. Отак ми всі тоді малювали і мріяли навчитися робити це ліпше.

Котрий раз наш інтернет-магазин «Букварик» не залишить це питання не вирішеним та прийде на поміч діточкам, які прагнуть навчитися малюванню якнайкраще.

Маємо для цього наступні пропозиції:

  • Альбоми для малювання;
  • Образотворче мистецтво;
  • Уроки малювання;
  • Школа малювання (на російській та українській мові);
  • Школа малювання (під редакцією Євгенії Житник);
  • Веселі кольори.
  • Поговоримо про наші позиції більш розлого.

«Образотворче мистецтво» буде навчати Вашу дитину створювати різноманітні художні образи. Користуючись посібником, цього можна добитися як малюванням, так і ліпленням, аплікацією та конструюванням. Роблячи не дуже складні цікаві завдання, які знаходяться в цій книзі, малюк покращить моторику рук; він зможе розширити мовленнєві здібності та навчитися більш естетично сприймати навколишнє оточення.

Пропозиція під назвою «Уроки малювання» - це посібник для батьків, які бажають, щоб їх малюк навчився первинній техніці малювання та удосконалював цей процес, розвиваючі якнайліпше свій художній смак та художнє світосприймання. Метою примірника є також розвиток образно - асоціативного мислення, творчої уяви та фантазії.

«Школа малювання» за редакції Василя Федієнко на обох мовах пропонує потроху, крок за кроком, навчитималювати дитину різноманітними техніками та методами.

Також увага приділяється і тому моменту, щоб Ваш малюк зміг отримувати від самого процесу та результатів малювання неабияке естетичне задоволення.

Позиція з вищевказаною назвою, але вже за редакцією Є. Житник, є дуже гарно оформленою, та з якісною поліграфією. Авторка - наша стара знайома. Бо саме її ілюстрації ми можемо знайти, як у букварі «Читайлику»; так і у творах Всеволода Нестайка та Наталі Забіли - визнаних корифеїв дитячої літератури як у прозі, так і у віршах.

Завершує список наших пропозицій невеличка книжечка з картону під назвою «Веселкові кольори», яка створена за редакцією Ольги Радушинської, ця позиція із серії «Малятко-розумнятко» стане в пригоді тим діточкам, що полюбляють цікаві віршики від добре знайомих дитячих поетів. Ці твори охоплюють дуже корисні та потрібні теми, необхідні для розвитку Вашого маляти.

Ми завжди раді співпраці з Вами. Чекаємо Вас на теренах нашого інтернет-магазину: "Букварик"!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.