Bookvarik.com.ua

Підручники з мистецтва для першого класу

Ми з радістю запропонуємо таким талановитим дітям наші чудово оформлені, на якісному папері, з найвищою якістю поліграфічного друку підручники з мистецтва для 1 класу.

В бібліотеках шкіл, звичайно, завжди знайдуться різні посібники з майже всіх навчальних дисциплін.

Але річ у тому, що мистецтво - це відносно новий та ще не зовсім розповсюджений предмет у сучасних загальноосвітніх навчальних закладах. Саме тому потрібні підручники можуть і не знайтись серед запасів шкільних бібліотек.

Та ще й треба враховувати той факт, що з 2018 року, згідно новому учбовому процесу, затвердженому Міністерством освіти та науки України, стара шкільна програма повністю змінена та оновлена.

Ми пропонуємо лише нові, повністю співвідносні з нині діючими нормами навчання, посібники з образотворчого мистецтва для першого класу.

Інтернет-магазин «Букварик» - лише сучасні дослідники з мистецтва для першого класу за мінімальними цінами

Наша цікава пропозиція складається з таких позицій:

  • «Образотворче мистецтво для першого класу. Автори: Калініченко, Сергієнко. Видавництво: Освіта»
  • «Мистецтво. Посібник для першого класу. Автори: Масол, Гайдамака, Очеретяна. На українській та російській мовах. Видавництва: Генеза»
  • «Образотворче мистецтво. Посібник для першого класу. Автор: Трач. Видавництво: Богдан»

Наші підручники завжди є основною складовою навчально-методичного комплекту з вивчення образотворчого мистецтва у перших класах.

Вони мають Гриф МОН України; яскраво оформлена палітурка виконана згідно з Євростандартами та вимогами Держстандарту нашої держави. Обкладинка гарантує довгостроковість використання та повинна вмотивовувати учнів до плодотворного навчання.

По своїй внутрішній сутності наші посібники пропонують подорож до країни мистецтва.

Головним персонажем посібників є чарівниця Гармонія, яка в силу своїх можливостей змінюється від сторінки до сторінки, розкриваючи попутно проміжні теми підручника.

Виконуючи дидактичну задачу посібника, в нього включені репродукції художніх творів та образів. Підручники оформлено в оригінальному художньому стилі.

Такий підхід наочним прикладом слугує ще більшому впливу на учня в процесі засвоєння ним навчального матеріалу підручників.

Завдання завжди мають практичну спрямованість. Чітка структура посібників пропонує варіативність завдань на порядок їх виконання.

В наших примірниках присутні педагогічні малюнки та різноманітні художні матеріали.

Схематичним образом розглядаються нові поняття та форми предметів.

Опанування дисципліни «Мистецтво» повинно не лише привити Вашій дитині первинні навички малювання, але й навчити гармонійного сприйняття навколишнього світу. З нашими посібниками малюк навчиться бачити та розуміти красу довкілля.

 

Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.