Bookvarik.com.ua
Основы здоровья 7 кл.,  Коваль Н. С., Дивак В. В., Видавництво: Генеза (стара програма)

25 грн. нет в наличии

Основи здоров’я 7 кл. ,  Коваль Н. С., Дивак В. В., (стара програма)

25 грн. нет в наличии

Основи здоров’я 7 кл.,  Поліщук Н.М.,  Видавництво: Генеза (стара програма)

45 грн. нет в наличии

Основи здоров'я - підручники для 7 класів у "Букварику"

Здоров'я Вашого школяра - безцінне; всі питання, пов'язані з ним, треба вирішувати негайно і безпомилково.

Вивчаючи відносно нову дисципліну - основи здоров'я, учні отримають багато нових знань по особистій гігієні, правилам безпеки та поведінки у різних місцях і серед однолітків. Школярі навчатимуться азам здорового образу життя у повсякденні в практичному сенсі використання цих знань.

Опанувати учбовий матеріал значно краще, купуючи підручники з основ здоров'я для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів саме в нашому інтернет-магазині.

Ми пропонуємо широкий вибір посібників, різнопланові та різноманітні допоміжні учбові матеріали, робочі зошити, та ще багато чого іншого, що найкращим чином допоможе Вашій дитині глибше та міцніше засвоїти знання з цього дивовижного предмету.

Кращі фірми-перевізники України доставлять заказаний Вами товар до місця Вашого знаходження у кожен куточок нашої держави.

Автори: Бойченко Т.Є., Василенко С.В. від видавництва (Генеза); Поліщук Н., видавництво (Грамота); Коваль Н.С., Дивак В.В.; за новою шкільною програмою, на російській та українській мові - примірники в їх виконанні Ви знайдете на наших умовних полицях "Букварика" - чудовому магазині саме для Вас.

Дуже привабливий зовнішній вигляд наших підручників спонукає учнів до більш ретельного та прагматичного використання отриманих знань з цієї дисципліни - основ здоров'я.

Внутрішній зміст примірників підібраний настільки грамотно в тематичному сенсі, що школярам буде значно легше опановувати шкільну програму, виконуючи завдання із посібників: як на уроці, так і вдома.

  1. Здоров'я людини взагалі у цілому.
  2. Фізична складова здоров'я.
  3. Психічна і духовна складова здоров'я.
  4. Соціальна складова здоров'я. В цих чотирьом вищевказаних напрямках і буде розвиватися учбовий процес отримання знань семикласниками.

Будемо чекати на співробітництво з батьківськими комітетами, з оптовими представниками роздрібної торгівлі, власниками книгарень, та іншими розповсюджувачами учбової літератури у нас в країні та запропонуємо: найнижчі ціни, гарну якість виконання, професійне обслуговування, чемний, чуйний та уважний підхід до кожного з наших клієнтів.

20 років на ринку книжної продукції зобов'язують нас з Вами шукати шляхи для плодотворного порозуміння на взаємовигідній основі.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.