Bookvarik.com.ua

Наочно - демонстраційні матеріали для початкової, середньої та старшої школи

Щоб зробити процес навчання грунтовнішим, інколи потребується наглядно продемонструвати усі його складові частини. Можна вивчити правила української або російської мови по підручникам; це взагалі не аж занадто складно. Але за допомогою зорової пам'яті можна закріпити результати, так би мовити, наглядним прикладом. Навчання стане якіснішим та захоплюючим; Результати будуть вище та досконаліше.

Саме тому, користуючись метою допомоги учням, наш інтернет-магазин зробив своєю складовою розділ: «Наочно-демонстраційні матеріали».

Лише в ньому Ви зможете уподобати для себе різні таблиці, схеми, плакати по двом напрямкам: для початкової та для середньої зі старшою школи.

Розглянемо уважніше наші пропозиції. Задля наочного прикладу візьмемо по одній позиції з початкової та з середньої зі старшою школами.

Кожен школярик, згідно з новою програмою, вивчає дисципліну: «Основи здоров'я», починаючи з першого класу. Саме для нього видавництво «Ранок» створило комплект карток до підручника і робочих зошитів. Комплект містить у собі 16 кольорових карток із завданнями на звороті кожної з них. В процесі рішення цих завдань учень, користуючись наочним прикладом карток, зможе суттєво поліпшити свій рівень знань по даному предмету.

А для школярів середньої школи, які навчаються у сьомому класі, є в наявності чудовий комплект схем - таблиць з біології, виконаних у чудовій якості та на гарній картонній основі яскравих плакатів наглядно продемонструють сутність та зміст основних розділів біології: Біологія людини, її здоров'я та правила надання першої допомоги, рослини, тварини, гриби тощо.

Також наочні демонстраційні матеріали мають своєю метою допомогти вчителю; дати йому можливість проводити бесіди з учнями, давати їм завдання, пояснювати на прикладі карток рішення цих завдань; у віршовано-ігровій формі робити процес навчання значно цікавішим та змістовнішим.

Ми завжди маємо вищевказані наочно -демонстраційні матеріали у необхідній Вам кількості.

Працювати саме з нами зручно і вигідно. Ми маємо прямі поставки від виробника; і лише тому наші ціни будуть найнижчими на ринку розповсюдження учбової літератури. А наш професіональний склад менеджерів по продажам не залишить байдужим любого покупця своєю чемністю та увагою.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.