Bookvarik.com.ua

Робочі зошити, лабораторні та практичні роботи для 9 класу за новою програмою

9 клас дуже складний з деяких причин. Найголовніша з них - саме в цьому класі учні здають випускні іспити ДПА (державна підсумкова атестація). Якщо в четвертому класі це був перехід між початковою та середньою школою; то тепер нас чекає перехід до категорії «випускники».

Тому ми маємо Вам запропонувати добре знайомі засоби для закріплення базових знань, наші добре оформлені, цікаві та якісні робочі зошити з наступних дисциплін:

Біологія, географія, англійська та німецька мова; інформатика фізика, хімія, російська мова та література.

Часто запитують, в чому полягає необхідність наших робочих зошитів. Ми розглянемо це питання на наглядному прикладі двох зошитів: з інформатики та англійської мови.

Зошит з англійської мови до підручника Оксани Карп'юк є автентичним, що перекладається як співвідносний до самого підручника. Добре нам знайома фірма «Лібра Терра» випускає обидві ці позиції. Які в свою чергу входять до повного комплекту з вивчення англійської мови в дев'ятому класі затвердженого міністерством освіти і науки України.

Усі ці частини є невід'ємними одна від одної. Саме тому знання, отримані за допомогою цього навчального комплексу стануть рунтовними та повними.

Зошити з інформатики, запропоновані фірмою «Гімназія», належать до комплекту з двох частин. Цей посібник є по суті допоміжним засобом для вивчення курсу інформатики у загальноосвітніх школах. Зошит доповнить теоретичні знання; навчально-тренувальні завдання в різних формах також ним будуть Вам запропоновані. Також зошит закріпить вміння проводити практичні та експериментально-дослідні роботи в залежності від досягнутого школяром рівня знань, доведе навички роботи учня до оптимальних значень.

Школярам, вивчаючим іноземну мову, як другу, ми можемо запропонувати робочий зошит з німецької мови.

Як і завжди робочий зошит з біології, фізики та хімії призначений допомогти Вам глибше освоїти вміння проводити лабораторні роботи та дасть вам досвід оформлення їх результатів. Зошит з економічної та соціальної географії України комплектується контурними картами які знаходяться в його середині - це зошит з практичних робіт. Зокрема того, усі запропоновані Вам робочі зошити є на обох мовах: російській та українській. І коротко повідомимо Вас про те, що купувати у нас вигідно, зручно та приємно. Наші представники людяні, чемні та професійно уважні.

Наш інтернет-магазин «Букварик» продовжує Вас дивувати різноманіттям своїх допоміжних засобів які допоможуть школярам глибше та якісніше засвоїти знання, отримані з підручників за базовою програмою.

Система оптових знижок вас порадує, але також і штучним покупцям ми приділяємо достатньо уваги, для того щоб вони заходили до нас ще і ще.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.