Bookvarik.com.ua

Підготовка до школи для дітей від 4 до 7 років

Коли Ваш малюк переходить до середньої або старшої вікової групи дитячого садку, йому вже виповнюється чотири рочки. Саме в цьому віці вже не за горами майорить і школа, у якій Ваша дитина буде навчатися розумному, доброму та світлому.

Якраз для перехідного періоду між дитячим садком та школою і розроблена пропонована література.

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує повний асортимент підготовчої літератури для дітей від чотирьох до семи років

Такі видавництва як: «Школа», «Ранок», «Грамота», «Освіта», «Підручники і посібники» та багато інших, приготували Вам весь набір своїх найновіших розробок. Цей набір складається з наступних підрозділів:

  • Велике різноманіття букварів для дошкільнят;
  • Англійська та іноземні мови;
  • Загальні підготовка та розвиток;
  • Розвиток навичок письма, мислення, математики, читання та пам'яті;
  • Малювання;
  • Аплікації;

Усі тексти добре проілюстровані, їх поєднання з додатковим матеріалом та різноманітними вправами дасть вашому малюку найкращого першого друга і порадника.

Пізнаючи крок за кроком такі поняття, як: звук, буква, склад, наголос та простенькі речення, Ваша дитина має чудову нагоду поповнити свій словниковий запас та зможе навчитися гарно читати.

На нашому сайті Ви маєте змогу замовити все те, що Вам сподобалось, легко і просто.

Покладіть обраний Вами товар до «Корзини», та вкажіть свій контактний телефон, спосіб оплати та доставки. Ми як найскоріше зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання відносно заказу і його доставки до пункту призначення. Якщо сума заказаного товару перевищує 100 гривень - можлива післяплата. Варто відзначити і той факт, що доставка замовленого Вами товару на суму більше 1000 гривень у межах Харкова та України - безкоштовна.

Найкращі фірми-перевізники України давно та надійно співпрацюють з нами. Вони обов'язково в найкоротші терміни часу виконають свій обсяг робіт по перевезенню заказу до Вашого міста чи селища.

Якщо ви оптові покупці, ми маємо можливість запропонувати вам гнучку та прийнятну систему знижок.

Співпраця з нами може принести Вам користь та задоволення. Бо наші представники мають більше, ніж 20-річний стаж роботи на поприщі учбової літератури. Наш професіоналізм - поза межами усілякої конкуренції.

Знання-сила. Будьте з нами - і ми вам завжди раді.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.