Bookvarik.com.ua

Підручники з алгебри 9 клас за новою програмою у "Букварику"

Наука алгебра дуже складна для школяра в опануванні у середній школі, але якщо використовувати якісні підручники для 9 класу то вивчення цієї науки стає менш тяжким для девятикласника.

Робота з підручниками передбачає: як працю на уроках, так і самостійні заняття вдома.

Опанувавши шкільний матеріал підручника у повному обсязі, учні зможуть отримати глибокі, міцні, закріплені, доповнені та розширені знання по алгебрі - загальноприйнятій цариці всіх точних наук.

Ці вміння та навички складно переоцінити: вони знадобляться на кожному кроці, мало не кожну мить: при поході до магазину; за умов спілкування з іншими людьми і, загалом, для впевненого відчування себе у якості людини з високим рівнем інтелектуального розвитку.

Ви завжди можете купити підручники з алгебри для 9 класів за новою програмою саме у нашому інтернет-магазині шкільної літератури "Букварик" за найнижчими цінами та з гарними умовами постачання і доставки.

Бо наш, більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері розповсюдження учбової літератури, дозволяє не лише прогнозувати, але й простежувати тенденції, які впливають на застосування тих чи інших підручників по кожній з навчальних дисциплін згідно нових правил, затверджених Міністерством Освіти та Науки України.

Найкоротший термін часу знадобиться для того, щоб заказаний Вами товар дійшов до місця свого призначення - до будь-якого міста, містечка чи селища нашої держави, в котрих є філіали відомих всеукраїнських фірм-перевізників: Інтайм, Нова Пошта, Укрпошта, та інших.

Які теми охоплюють пропоновані примірники?

  • Алгебраїчні нерівності.
  • Загальні відомості про них та їх властивості.
  • Нерівності з однією або кількома змінними. Методи розв'язування таких нерівностей. Доведення нерівностей. Квадратична функція. Системи рівнянь другого ступеня. Базові елементи прикладної математики. Числові послідовності.

Усе це, а також ще багато чого цікавого, корисного та дуже потрібного в усьому подальшому житті школяра учні зможуть опанувати разом з базовим елементом навчально-методичного комплекту з вивчення алгебри у дев'ятих класах - підручником з цього шкільного предмету.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.