Bookvarik.com.ua

Наочно демонстраційні матеріали для початкової школи

Коли школярики йдуть уперший раз у перший клас, їм ще хочеться гратися, як раніше - у дитячому садочку. Саме тому процес одержання ними знань повинен складатися не лише з сидіння за підручниками, але й з занять в ігровій формі, де можна використовувати яскраві наочно-демонстраційні матеріали. Великі за розміром та цікаві за змістом вони можуть зробити засвоєння малятами матеріалу значно глибшим. Бо саме зорова пам'ять відповідає за покращення результатів запам'ятовування.

По нашому розділу для початкової школи ми пропонуємо наступні допоміжні посібники:

  • «Основи здоров'я. 1 клас. Картки до робочих зошитів» 
  • «Комплект таблиць з української мови для учнів з другого по четвертий клас»
  • «Комплект таблиць з російської мови для учнів з другого по четвертий клас у двох частинах» та «Вчуся все робити сам. Технологічні картки для першого класу».

Зупинимося на двох пропозиціях для прикладу детальніше. Перший приклад: позиція - технологічні карти для першого класу (Вчуся все робити сам). Складовими цього комплекту є 12 технологічних карток з поетапною детальною демонстрацією фізичного процесу виконання завдань на уроках трудового навчання. Наочним прикладом ці картки значно поліпшать сам процес виготовлення технічних виробів та якість кінцевого результату цієї роботи учня у майстерні.

Другим прикладом може слугувати така наша пропозиція: Комплект таблиць з української мови для учнів з другого по четвертий клас. Цей комплект складається з сорока однієї таблиці за наступними розділами: орфографія, фонетика, морфологія, синтаксис, будова слова тощо. Так само своїм наочним прикладом картки зможуть закріпити знання, завчені із підручників на уроках української мови. У якісному виконанні; на гарній друкованій основі картки заохочують інтерес учнів до навчання рідної мови.

Бо вже більше 20 років ми співробітничаємо з Вами, наші дорогі покупці. Ми з щирою радістю чекаємо Вас до себе в гості.

Для покупців які хочуть заказати товар оптом; маємо можливість запропонувати дуже гнучку та вигідну знижку.

Якщо сума Вашого заказу перевищуватиме одну тисячу гривень - безкоштовну доставку по місту Харкову та Україні ми зможемо запропонувати Вам приємним бонусом у подарунок.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.