Bookvarik.com.ua

Підготовка до школи: мовлення

Розвивати мовлення у Вашої дитини - це найперша та найголовніша задача. Мовленнєве спілкування є пріоритетним напрямком для розвитку навичок комунікації в сучасному світі.

І тому саме цьому напрямку наш інтернет-магазин «Букварик» приділяєчимало уваги і має на продаж наступні пропозиції з розвитку мовлення дитини:

  1. Розвиваємо мовлення без проблем;
  2. Мовленнєве спілкування (базовий рівень);
  3. Мовлення дитини чотирьох - шести років;
  4. Твоя перша книга для розвитку зв'язного мовлення;
  5. Домашня логопедія;
  6. Книга для читання та зв'язного мовлення (у трьох варіантах).

«Розвиваємо мовлення без проблем» має за призначення у допомозі дитині розвити мовленнєві навички. Виконуючи завдання в ігровій формі, Ваш малюк обов'язково навчиться: як говорити, так і слухати. Але найголовніше, що він зможе - аналізувати зміст почутого, вести бесіду та самостійно складати речення, оповідання, можливо, і вірші.

«Мовленнєве спілкування» - це посібник як для індивідуальної, так і для колективної роботи у дитячих садочках. Його вивчення допоможе Вашій дитині сформувати уяву про такі фундаментальні поняття; як звук, слово, склади, речення, наголос. Якщо дитина почне серйозно цим займатися, не тяжко буде й освоїти і наступні щабелі: звуковий аналіз слів та уміння складати речення.

Окремою ланкою цього чудового посібника виступає допоміжний матеріал, який включає до себе підготовку руки до письма; тренує увагу та пам'ять. Невеличкі віршики, які Ви також тут знайдете, мають за мету поповнити словесний запас Вашого малюка. Приємним бонусом стануть також і рекомендації для батьків, які допоможуть їм правильно займатися з дітьми.

Ми раді співпрацювати з усіма і з кожним. Чекаємо як невеликих, так і оптових пропозицій від Вас. Оптовим покупцям завжди гарні скидки та безкоштовна доставка по місту Харкову та Україні при надходженні заказу на суму вище 1000 грн., або по домовленості із замовником.

Чекаємо на Вас у нашому інтернет-магазині «Букварик»!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.