Bookvarik.com.ua

Хрестоматії з української та зарубіжної літератури для 9 класів за новою програмою

Хрестоматії, які наш інтернет-магазин навчальної літератури "Букварик" пропонує до Вашої уваги, виробляють у школярів необхідні та потрібні у всьому їх подальшому житті здібності: розвивають творчу уяву та фантазію, вчать аналізувати текст, спонукають до співчуття, добре розвивають навички читання, привчають багато читати, думати самостійно, завжди мати свою точку зору на речі, які відбуваються навколо.

Дуже гарне, якісне виконання хрестоматій; поліграфічний друк, який чітко, розбірливо доносить авторський задум до серця та душі читача, найкращим чином спонукають школяра старших класів до ретельної та наполегливої праці задля отримання знань в процесі опанування шкільного матеріалу з предмету української чи світової літератури.

Ви маєте нагоду купити підручники-хрестоматії для 9 класів саме у нас, в інтернет-магазині книжної учбової продукції "Букварик", за найкращими цінами та найліпшими умовами купівлі та доставки до місця Вашого знаходження.

Які саме творіння мають змогу проробляти на уроках літератури девятикласники

  • Книги сивої давнини: Біблія, Коран, Веди.
  • Нерукотворні перли народної мудрості добавлять Віри та Надії, довготерпіння, навчать смиренному стилю життя.
  • Літописи "Слово про закон і благодать" і "Слово о полку Ігоревім" покажуть юнакам та дівчатам усю силу духа наших далеких пращурів, їхню жагу берегти рідну землю до останньої краплі крові, палке кохання і страждання у пошуках особистого щастя навіть серед князів.
  • Велике творіння невмирущого Олександра Сергійовича Пушкіна "Євгеній Онєгін" навчить берегти палке бажання бути разом, пронести його через час та простір.
  • Михайло Юрійович Лермонтов через свого "Героя нашого часу" переконує читача у тому, що потрібно бути завжди відданим, чесним, достойним; гідною людиною, яка не цурається ніяких перепон: ні в особистому житті, ні в соціальному.
  • Микола Гоголь у своїх "Мертвих душах" засуджує пристосуванство, низькість інфантильність, хамство, лицемірство, що панували у ті часи.

Таким чином ми бачимо: засвоєння матеріалу хрестоматій має виховну мету в духовному сенсі слова; прочитавши вищевказані твори, дев'ятикласники отримають міцний заряд позитивної енергії який допоможе їм правильно розбиратися у всіх хитросплетіннях майбутнього дорослого життя.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.