Bookvarik.com.ua

Англійська мова - підручники для 8 класів за новою програмою на сайті «Букварик»

Ви можете придбати на нашому сайті підручники з англійської мови: як для спеціалізованих навчальних закладів, так і для загальноосвітніх шкіл.

Ми пропонуємо лише найновіші та найякісніші посібники, які яскравим зовнішнім виглядом вмотивують учнів до більш цікавого та захоплюючого їх вивчення; а внутрішній зміст наших примірників розроблений та виконаний таким чином, що знання учнів стануть усвідомленими, доповненими та грунтовними.

Примірники виконані за умов застосування гарного офсетного паперу; високий поліграфічний друк чітко і розбірливо передає символи та літери навчального матеріалу.

Окрім самих підручників, ми пропонуємо нашим покупцям також інші важливі частини навчально-методичного комплекту з вивчення англійської мови учнями восьмих класів.

Це робочий зошит, матеріали для вчителів та педагогів, додаткові та допоміжні матеріали для роботи на уроці та вдома, різноманітні навчальні посібники та довідники, тести для контролю та самоконтролю знань учнями на протязі усього навчального року.

Окрім повторення вивченого у сьомому класі, школярі отримають нові знання по таким важливим темам, як:

  • зв'язки та відносини між Великобританією та Україною;
  • сімейні традиції та шкільне життя учнів Англії;
  • яку їжу та напої воліють вживати школярі Британії;
  • які свята та народні традиції поважають учні в Англії;
  • чим різняться міський та селянський спосіб життя у Великобританії.

Все це, а також ще багато чого цікавого та надзвичайного, буде представлено до уваги Вашим школярам у тому випадку, якщо Ви придбаєте підручники з англійської мови для 8 класів саме в нашому інтернет-магазині.

Ми пропонуємо дуже низькі ціни, швидку та безкоштовну доставку заказаного товару до місця Вашого знаходження в разі, якщо сума заказу перетне оптову межу.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.