Bookvarik.com.ua

Хрестоматії для шостого класу з української та світової літератури

Велична українська література в образах Тараса Шевченка та Лесі Українки, Всеволода Нестайка та Остапа Вишні, а також славетні твори зарубіжних майстрів пера: від Езопа і Жуль Верна до Антона Чехова та Джека Лондона, доступні нині до вивчення у сучасних примірниках - хрестоматіях з української та світової літератури.

Ви можете купити хрестоматії з зарубіжної та української літератури для шостого класу загальноосвітніх навчальних закладів саме в нашому інтернет-магазині книжкової продукції "Букварик". Бо ми пропонуємо низькі ціни, професіональне, якісне та швидке обслуговування покупців!

Асортимент підручників складається з таких позицій:

  • Українська література для шостого класу. Позакласне читання. Хрестоматія, автори: Положий Т.М., Байлова Н.М. Видавництво: ПЕТ;
  • Литература. Интегрированный курс (русская и мировая), 6 класс. Внекласное чтение. Хрестоматия, автор: Бондаренко Ю.Ю.;
  • Світова література, 6 кл. Хрестоматія. Твори для позакласного читання, автор: Гарбуз В.М. Видавництво: ПЕТ;
  • Хрестоматія. Світова література для шестикласників. Автор: Столій І.Л. Видавництво: Літера;
  • Хрестоматія. Українська література. 6 кл. Автор: Паращич В.В. Вид-во: Літера, та багато інших.

Зміст хрестоматій складається з художніх та публіцистичних творів, які передбачені новою програмою навчання. Тексти творів у скороченому вигляді також подані в наших посібниках. Окрім цього, у примірниках наведені біографічні дані про авторів художніх витворів, статті у літературознавчому напрямку, словники нових та труднодоступних для сприймання понять, різнорівневі питання до кожного твору.

Вивчення пропонованих нами підручників дозволить значно краще пізнати своєрідність та індивідуальність кожного творця - автора; сформує у школярів-шестикласників базові поняття про основні особливості народження та проходження літературного процесу творення.

Висока якість хрестоматій, їх змістовний рівень наповнення визнаними художніми творами, дозволить значно покращити інтелектуальний рівень, начитаність, ерудицію Вашої дитини. Шестикласник мусить навчитися використовувати творчий підхід до рішення питань у гуманітарній площині.

Уява та словесний запас кожного учня повинен значно вирости за умов опанування учбовим матеріалом наших хрестоматій з української та світової літератури.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.