Bookvarik.com.ua
Історія України 7 кл. ,  Власов В. С., Видавництво: Генеза (стара програма)

40 грн. нет в наличии

Підручники для сьомого класу з історії України за новою програмою

Купити підручники з історії України за 7 клас Ви завжди зможете в інтернет-магазині "Букварик".

Це буде мудрим і розумним рішенням, бо ми вибрали найкращі примірники з усіх можливих джерел їх виготовлення.

Найкращі видавництва України: Грамота, Ранок, Генеза, Освіта; пропонують різноманітні типи підручників, з якими Вашому школяреві стане легше вивчати та опановувати учбовий матеріал.

Поважні автори: Свідерський Ю.Т., Гупан Н.М., Смагін І.І., Пометун О.І., Гісем О.В., Власов В.С., Смолій В.А., Степанков В.С. та ще інші фахові знавці своєї справи з поняттям та увагою відносяться до майбутніх дорослих людей, а нині семикласників, в питанні отримання останніми рунтовних, міцних та практичних знань для їх подальшого використання у повсякденні.

Що саме учні вивчатимуть на уроках історії нашої держави згідно з методикою шкільного процесу за нової програми навчання?

  • Окрім утворення та займання на ноги Київської Русі, школярі взнають про епоху наприкінці десятого, начала одинадцятого століття.
  • Учні більше дізнаються про існування Київської держави за часів Володимира Великого та Ярослава Мудрого.
  • Період розквіту Київської Русі ознаменувався розвитком освіти, писемності, монументального живопису та архітектури тих часів.
  • Окрім цього, семикласники більше дізнаються про суспільне життя того періоду, ведення господарства людьми того часу.
  • Надалі учням буде цікаво взнати про правління Володимира Великого, ознайомитись з мистецтвом та політикою Київського, Переяславського і Чернігівського князівств.
  • За добу роздробленості у часи існування Галицького та Волинського князівства, школярі отримають знання про ворожнечу та міжусобиці епохи Середньовіччя відносно нашої країни.
  • Об'єднання двох розрізнених держав в одну велику - Галицько-Волинську державу; раптовість монгольської навали на українські землі; боротьба князя Данила Романовича за незалежність і суверенітет своєї рідної землі - усе це учні взнають також на уроках з історії України у сьомому класі.
  • Дізнаються учні про тимчасове находження українські землі у складі Литовського князівства.

Взагалі учні знатимуть багато цікавих та малознайомих фактів з історії Середньовіччя в Україні.

Це допоможе їм вирости свідомими громадянами, патріотами своєї держави, своєї землі, свого краю та гідними нащадками справи батьків та дідів.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.