Bookvarik.com.ua

Музичне мистецтво: підручники для четвертого класу за новою програмою

Музичне мистецтво. Сама назва цієї, відносно нової учбової дисципліни, звучить, як пісня.

Заняття музикою з раннього дитинства повинні привчити малюка до систематичного прослуховування усіх музичних творів сучасності; з тією метою, щоб, порівнюючи їх з пісенним спадком минулого, навчитися вирізняти справжні перлини в океані музичних творінь.

Наші підручники з музичного мистецтва для четвертих класів навчать Вашу дитину розуміти, відчувати, грамотно слухати та аналізувати музичні твори, по-справжньому насолоджуючись їх звучанням; їх ритмом; їх смисловим наповненням.

Бо лише гармонійно розвинута в естетичному плані людина здатна в дійсності заслужено зайняти саме своє місце в сучасному житті.

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує купити лише нові підручники для четвертого класу по дисципліні: музичне мистецтво - по найвигідніший ціні.

Загальновідомі українські видавництва у сфері книжкової продукції:

  • «Генеза»
  • «Освіта»
  • «Грамота»

та інші, напряму поставляють учбову літературу на наші склади. Це приводить до того, що наші ціни не відрізняються від цін виробника.

Трохи поговоримо про зовнішній та внутрішній зміст наших посібників.

Яскрава, тверда, міцна та надійна обкладинка наших підручників з музичного мистецтва для четвертих класів є запорукою її довговічності у використанні та мотиватором учнів для більш якісного засвоєння матеріалу впродовж усього учбового процесу.

Внутрішній світ музики краще вивчати з нашими примірниками. Опановуючи матеріал підручників, школярі поринуть у захоплюючу подорож до країни музики. Разом з чарівними персонажами цієї казкової держави, учні розкриватимуть таємниці музичних жанрів; вивчаючи царину звуків без кордонів.

Малюки матимуть змогу ознайомитися із найкращими творами видатних композиторів і зразками кращих дитячих пісень.

Мистецтво без кордонів - у цьому розділі пропонованих підручників дітлахи мандруватимуть стежками інших країн, прослуховуючи різноманітну музику народів Європи.

Наші посібники запропонують школяреві такі види робіт з учбовим матеріалом, як:

  1. звертати увагу та запам'ятовувати;
  2. придумати та відгадати;
  3. слухати музику;
  4. заспівати або заграти;
  5. розглянути та прочитати текст; тощо.

Підручники для четвертих класів з музичного мистецтва вирізняються інноваційною тематичною структурою.

Засвоєння навчального матеріалу примірників передбачає узагальнення та поглиблення музичних знань, вмінь та навичок школярів щодо основних жанрів музичного мистецтва. Також увагу учнів спрямовано на розпізнавання зв'язків музики різних видів, жанрів, часів і народів; на формування загального уявлення про взаємодію музичного мистецтва з іншими видами мистецтв.

Ми з радістю запрошуємо представників оптової закупівлі.

При заказі товару на клас, або на школу - ми знайдемо потрібну кількість різноманітних примірників, потрібних саме Вам; згідно з оновленою шкільною програмою.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.