Bookvarik.com.ua

Підручники з німецької мови для четвертих класів за новою програмою

Німецька мова, зазвичай, вивчається у якості другої загальнообов'язкової після англійської мови. Вона складна і непередбачувана. Тим паче зараз, у четвертому класі, коли школярі закінчують навчання у початковій школі, переходячи до так званої середньої школи. Окрім цього стара шкільна програма замінена на зовсім нову; співвідносно їй змінюються і підручники з німецької мови. Ми пропонуємо лише оновлені посібники з даної учбової дисципліни.

Підручники з німецької мови являються базовою комплектоутворюючою складовою навчального комплексу з німецької мови у 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів.

До комплекту входять також: робочий зошит; посібник для вчителя; безліч додаткових та додаткових матеріалів.

Разом з підручниками, опановуючи їх матеріал, учні отримують базові навички з: читання, письма, мовленнєвого спілкування, орфографії, пунктуації, лексики та фразеології по цій, серйозній та цікавій іноземній мові.

Інтернет-сайт «Букварик» пропонує підручники з німецької мови для четвертих класів по найкращим цінам.

Ми пропонуємо наступні позиції:

  • «Німецька мова. Підручник 4 клас. Автор: Горбач Л. Савченко Л. Видавництво: Грамота»
  • «Німецька мова. Підручник. 4 клас. Автор: Сотникова С.І., Гоголєва Г.В. Видавництво: Ранок»

Посібники, запропоновані нами, завжди мають дуже привабливий зовнішній вигляд. Тверда та якісна палітурка виконана згідно з вимогами Держстандарту України. Яскраві кольори та приємна на дотик текстура мотивуватимуть учнів на отримання більш сталих, добротних, розширених та доповнених; грунтових знань по німецькій мові.

Новий навчальний матеріал підручників презентується на основі різноманітних сюжетних малюнків. Виконуючи ігрові вправи та завдання посібників, учні опрацьовують та зміцнюють свої знання з цієї іноземної мови. Вірші, римування і комунікативні завдання примірників також слугують меті тренування у чотирьох видах мовленнєвої діяльності. Наприкінці кожного розділу наших підручників учням пропонується виконати ігровий урок (урок-майстрування; або урок-проект).

Ці уроки дають можливість школярам використовувати навички в комунікативній ситуації. У самому кінці наших посібників вміщено кілька додатків, які складаються з текстів для аудіювання, рекомендаційних настанов щодо проведення учбових ігор, невеличкого німецько-українського та українсько-німецького словника з найбільш вживаними словами цієї мови.

Ми завжди лише напряму співпрацюємо з видатними українськими видавництвами нашої держави у сфері вироблення учбової літератури для початкової школи.

Слідством цього маємо той факт, що наші ціни не відрізняються від ціни виробника.

Оптовим покупцям, представникам батьківських комітетів та Рад; які бажають придбати товар на клас або школу - ми завжди запропонуємо лише найвигідніші умови для співпраці.

Купуючи у нас підручники, Ви отримаєте лише якісну продукцію. Гарна поліграфія та типографський друк будуть завжди на висоті. Голограма на фасадній частині виробу унеможливлює низькоякісні підробки під оригінал.

Заповнюйте онлайн-анкету заказу; вказуючи свої контактні дані. Це потрібно для якнайшвидшого зв'язку наших представників з Вами; у разі необхідності уточнення різноманітних нюансів для досягнення взаємовигідної угоди купівлі-продажу.

Наш, більш ніж 20 річний досвід роботи на ниві розповсюдження учбової літератури; дає надію на те, що ми завжди підберемо саме для Вас необхідні посібники з німецької мови для четвертих класів у потрібній кількості та за нині діючою шкільною програмою.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.