Bookvarik.com.ua
Образотворче мистецтво, 6 кл., автори: Калініченко О.В., Масол Л.М. Видавництво: Сиция

Образотворче мистецтво, 6 кл., автори: Калініченко О.В., Масол Л.М. Видавництво: Сиция

Автори: Калініченко О.В., Масол Л.М.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано 
Мова: Українська
Обкладинка: Тверда
Формат: 70х100/16
Видавництво: Сиция
Образотворче мистецтво, 6 кл.,  для загальноосвітніх навчальних закладів. 

400 грн.

Нова програма, підручники для 6 класу з образотворчого та музичного мистецтва

Як радіє душа, знаходячи приклади справжнього мистецтва. Це може бути полотно великого Рембрандта, Ван-Гога, Шишкіна чи Іллі Рєпіна. Богатирі з картини Васнєцова дивляться нам у самісіньке серце, пробуджуючи дух давнини, волю, характер та силу пращурів.

А всесвітньо відомий чорний квадрат Малевича, так само, як і сюрреалістичні пейзажі Сальвадора Далі, примушують замислитися над буденністю сьогодення.

З іншої сторони, арії Енріко Карузо або великого Лучано Паваротті також спонукають серце битися частіше, наповнюють наш внутрішній світ гармонією та покоєм.

Це - прояви двох різних видів мистецтва: образотворчого та музичного.

Купивши підручники по цим двом чудовим видам мистецтва у нашому інтернет-магазині "Букварик", Ваша дитина зможе стати чутливою натурою, розвинутись культурно та естетично.

Наш сайт пропонує лише найкращі позиції у цьому напрямку. Всі посібники дуже яскраво та якісно виконані та оформлені. Різнобарвна палітурка вмотивує учня до більш приємного спілкування з найкращим другом та товаришем - книгою.

Внутрішній зміст підручників зможе розвинути в учнів творчій хист, уяву та потенціал митця. На уроках з образотворчого мистецтва учень разом з нашими підручниками придбає поняття про те, якими бувають жанри мистецтва: анімалістика, пейзаж, портрет, натюрморт, побутовий. Школярі отримають базові первинні знання про вишиванки, особливості українського народного одягу. Наші посібники разом із учнями торкнуться таких понять, як біблійна тема в образотворчому мистецтві. Шестикласники дізнаються про незвичайні факти із життя нашого доморощеного генія - Тараса Шевченка, який не тільки писав, але й пречудово малював. Міфологічний, історичний та батальний жанри також не оминули увагою наші підручники з образотворчого мистецтва.

На уроках музичного мистецтва школярі також взнають про жанри, які існують у цьому виді культури.

Камерний та пісенний жанри; жанри камерно-вокальної, хорової музики, камерно-інструментальної та симфонічної музики стануть знайомими Вашій дитині в усій своїй красі та досконалості.

Вивчення творів духовної музики має своєю метою пробудити в учнів тягу до особистісного росту.

Музика з ТВ та кінофільмів буде приємним додатком до базового учбового матеріалу наших чудових підручників з музичного мистецтва для шостих класів загальноосвітніх навчальних закладів.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.