Bookvarik.com.ua

Французька мова: підручники для третього класу

Вчитися треба починати зрання, з самого малого віку.

Кажуть, у дітей початкової школи пам'ять працює таким чином, що матеріал, засвоєний у цей період часу, закарбовується у ній на довгі роки. Особливо це стосується вивчення іноземних мов.

Англійська; німецька - це загальнообов'язкові іноземні мови. Куди складніше опанувати іноземну мову менш знакових держав - Іспанії; Франції, тощо.

Тут вже без підручників не обійтись. Нашим любим покупцям пропонуємо підручники для третього класу з французької мови для шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

Усі наші посібники створено за новою шкільною програмою. Підручники є базовими складовими навчально-методичного комплекту з вивчення іноземних мов. До комплексу входять також: робочий зошит (яскраво ілюстрований примірник, мотивуючий учня до отримання більш сталих, грунтовних знань); посібник для вчителя; та інші, додаткові та допоміжні матеріали. Усі ці посібники Ви також можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Інтернет магазин «букварик» пропонує купити підручники з французької мови за новою програмою. Ціни - мінімальні.

  • «Французька мова. Підручник. 3 клас (для шкіл з поглибленим вивченням французької мови), автор: Клименко Ю.М. Видавництво: Генеза»
  • «Французька мова. Підручник 3 клас (для шкіл з поглибленим вивченням французької мови). Автор: Чумак Н. Кривошеєва Т. Видавництво: Освіта»

Наші підручники відмічені Грифом Міністерства освіти. Рекомендовані МОН України для опанування учнями початкової школи. Мають тверду, якісну обкладинку.

М'яка та приємна на дотик, вона витримає весь потрібний період її використання упродовж усього навчального року. Різнобарв'я кольорів цієї обкладинки приведе Вашого малюка в захват - можемо гарантувати.

Дуже яскраві малюнки знаходяться також і всередині підручників з французької мови для третіх класів. Враховуючи вікові особливості учнів початкової школи, ми вважаємо цей фактор (їх присутність) - доцільним і надважливим.

Підручники серії «Francais 3» створені відповідно до нової програми з іноземних мов.

Зазвичай вони складаються із шести розділів. Кожен розділ містить від 8 до 12 уроків.

Уроки побудовані за тематико-ситуативним принципом: вивчаються спочатку прості речі - щодо сім'ї, друзів, школи, свійських тварин, іграшок, домашніх речей та інших побутових та соціальних предметів, обраних шкільною програмою до засвоєння.

Далі методи вивчення мови ускладнюються, доповнюються та розширюються іншими необхідними речами для більш кращого опанування учнем-третьокласником французької мови.

Наприкінці підручників Ваша дитина завжди зможе знайти необхідні та потрібні додатки до підручника: мовленнєві зразки; граматичний довідник; французько-український та україно-французький словники.

Посібники завжди містять велику різноманітність пісень, віршиків, фотографій, казочок, рисівок; це потрібно з психологічної точки зору для більш точного та наглядного вивчення матеріалу підручників для третього класу з французької мови. Таким чином, досягається повна зацікавленість предметом, обраним шкільним процесом до засвоєння.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.