Bookvarik.com.ua
Геометрія  7 клас, А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір, вид-во Гімназія (Стара програма)

56 грн. нет в наличии

Геометрия 7 класс,  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонский, М.С. Якир., изд-во Гимназия (Стара програма)

56 грн. нет в наличии

Нові підручник з геометрії 7 клас

Вивчати геометрію дуже цікаво, але буває складно. У 7 класі закладаються основи подальшого успішного вивчення предмету. Тому важливо обрати якісні підручники і дидактичні матеріали.

У шкільних підручниках з геометрії для 7 класу не буває другорядних елементів. Однаково важливі послідовність і методика викладання, якісні інформативні ілюстрації, доступний і зрозумілий стиль мовлення. Тому кожне видання, що має гриф Міністерства освіти і науки України, ретельно перевірене на відповідність новій шкільній програмі і вимогам щодо змісту і оформлення книг.

Не зважаючи на той факт, що підручники з геометрії для 7 класів друкуються у необхідному обсязі, придбати їх не просто, особливо у малих населених пунктах і в невеликій кількості. На допомогу радо прийде інтернет-магазин «Букварик».

Ми пропонуємо:

  • видання українською і російською мовами;
  • підручники з геометрії для 7 класу із стандартним і поглибленим вивченням дисципліни;
  • книги, що відповідають новій програмі для загальноосвітніх шкіл;
  • примірники від різних колективів авторів.

Купуйте підручники з геометрії для 7 класу в Букварику заощаджуйте кошти і час

Наш магазин пропонує дуже привабливі ціни на підручники з геометрії для 7 класу, нижчі, ніж у більшості роздрібних книгарень.

Аби замовити потрібні товари, вам достатньо ввімкнути компютер і підєднатися до мережі Інтернет. Вся література на сайті «Букварика» впорядкована за класом та вмістом, тож вам буде надзвичайно легко орієнтуватися і обирати потрібні книги.

Ми користуємося послугами популярних в Україні поштових перевізників. Відділення одного з них обовязково буде розташовано поряд з місцем знаходження замовника. Отже будьте впевненні, ваші товари прибудуть у найкоротший термін.

Оберіть зручного перевізника із запропонованого списку під час формування замовлень. Ми співпрацюємо з:

  • Новою Поштою;
  • УкрПоштою;
  • Нічним експресом;
  • Делівері та іншими.

Розрахунок здійснюється передплатою на картки VISA, MasterCard, через сервіс Приват 24. Якщо вартість покупки перевищує 100 грн, можлива післяплата.

Товари, сукупна ціна яких складає 1000 грн, у межах Харкова доставляються безкоштовно.

Представникам шкіл, батькам, що самостійно купляють підручники своїм дітям, постійним клієнтам та оптовим покупцям надаємо знижки.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.