Bookvarik.com.ua

Підручники для 1-го класу з німецької мови

Німецька мова - шкільна дисципліна, яка вважається другою іноземною, котра менш використовується, але від цього не стає менш необхідною для засвоєння.

Враховуючи свою рідкісність, посібники з цієї іноземної мови не дуже часто можна зустріти на полицях шкільних бібліотек.

Це неприємні речі, про які потрібно говорити і пам'ятати та зачасту шкільні бібліотеки мають можливість Вам запропонувати лише застарілі як за змістом, так і за зовнішністю учбові посібники.

Тому інтернет-магазин «Букварик» пропонує лише нові і якісні підручники з німецької мови, ціни приємно Вас вразять!

Складовими нашої пропозиції по підручникам з німецької мови для першого класу будуть наступні позиції:

  • «Німецька мова для першого класу. Підручник: Deutsch lernen ist super! + CD,під авторством Сотникової С.І., Гоголєвої Г.В. Видавництва Ранок. Місто Харків»
  • «Німецька мова. Підручник. 1 клас. Автори: Паршикова, Мельничук, Савченко, Горбач. Видавництва: ГРАМОТА»

Посібники, які ми пропонуємо на продаж, завжди мають Гриф Міністерства освіти та науки України та рекомендовані для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. Майже завжди виконання підручника має найвищу якість типографського друку.

Кольорові сторінки примірників слугують добрим мотиватором для першачка у процесі освоєння ним учбового матеріалу. Підручники містять різноманітні завдання, які уможливлюють види робіт з ними: як у класі,так і при виконанні домашніх робіт.

Мета посібників - у легкій та доступній формі навчити школяра вітатися та прощатися; знайомитися гратися. Малюк отримує первинні навички для вміння розповідати про сім'ю, іграшки розваги, та шкільні речі.

Також Ваша дитина вивчить німецьку абетку; навчиться лічити, читати і писати на німецькій мові.

Змістом підручників є різноманітні веселі ігри, пісні, вірші. Використовується методика рифмування, з якою легше запам'ятовувати нові слова та навчитися вимовляти їх правильно.

Підручники є головною складовою навчально-методичного комплексу з вивчення німецької мови у першому класі. Окрім них, до комплекту входять також: диск (слухаючи який, дитина зможе навчитися правильно вимовляти слова); робочий зошит; посібник для вчителя та інші додаткові матеріали. Наприкінці кожного з розділів підручників малюк побачить: цікаві уроки-ігри; уроки-змагання та уроки майстрування. Наприкінці самих посібників завжди знайдеться невеликий кольоровий словничок.

Виконуючи всі вправи, враховуючи поради та настанови, які Ваш учень зможе зустріти на сторінках підручника, дитина зможе впевнено зробити перші кроки в освоєнні цієї складної науки - сталого вивчення німецької мови.

Співпраця з «Буквариком» на взаємовигідній основі завжди приносить лише користь

Якщо Ви хочете придбати наш товар оптом: на клас, або школу, заповнюйте онлайн-анкету заказа.

Вкажіть назви примірників; їх кількість та наприкінці вкажіть свої точні контактні дані - це необхідно для зв'язку з Вами нашого представника з продажу.

Ми зв'яжемося з Вами у найкоротший термін часу для того, щоб обговорити всі нюанси взаємовигідної угоди купівлі-продажу.

Відомі фірми-перевізники доставлять Ваш заказ до Вашого місцезнаходження.

Тарифікація і строки залежать від того, чиїй послузі доставки Ви віддаєте перевагу.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.