Bookvarik.com.ua
История Украины 8 кл., Власов В. С., Видавництво: Генеза

60 грн. нет в наличии

Історія України 8 кл.,  Швидько Г. К., Видавництво: Генеза

60 грн. нет в наличии

Історія України підручники 8 клас за новою програмою

У восьмому класі учбова дисципліна "Історія України" вивчається дуже ретельно. Бо це епоха великого Богдана Хмельницького, вивчення часів становлення України, як повноправної одиниці, на карті Європи; у її віковій боротьбі за незалежність та суверенітет.

Щоб вивчення учбового матеріалу примірників стало не лише корисним, але й захоплюючим - Ви маєте чудову нагоду придбати в особі наших підручників вірних та надійних помічників, які допоможуть восьмикласникам краще зорієнтуватися у подіях отримання Україною її державності.

Ваше рішення придбати підручники з історії України для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів саме в нашому інтернет-магазині учбової літератури "Букварик" буде грамотним та виваженим!

Ми пропонуємо лише найновіші та найякісніші посібники, які принесуть Вашим школярам не лише користь, але і задоволення від користування ними.

Яскрава палітурка та змістовний внутрішній світ підручників з історії України наповнять учнів бажанням та жагою до знань; зроблять ці знання міцними, закріпленими та рунтовними.

Що розповість підручник нашому школяру?

  • Школярі більше дізнаються про соціальне та економічне життя суспільства у період від 15 до 18 століття, отримають знання про релігії та релігійні братства на нашій території у той час.
  • Створення Запорізької Січі; чим жило та про що мріяло козацтво того періоду - ці факти також будуть доступними для розуміння учням восьмих класів.
  • Як розвивалося українське мистецтво та культура, які були господарські й соціальні відносини між населенням, хто такий гетьман Петро Сагайдачний, про початок Першої визвольної війни України, про виборення нею незалежності та утворення Української козацької держави - про все це також дізнаються школярі із наших підручників з історії України.

Ми маємо запропонувати Вам найкращі умови для взаємовигідної співпраці на теренах інтернету.

Ми пропонуємо безкоштовну доставку у разі великого оптового заказу на товар до місця Вашого знаходження.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.