Bookvarik.com.ua

Робочі зошити для 5 класу

Кожному відомий той факт, що між четвертим та п'ятим класом існує невеличка прірва, яку долати майбутнім пятикласникам дуже нелегко. Недарма саме в цей час проводиться тестування четвертокласників. Цей бар'єр між початковою та середньою школою треба перескочити з гідністю.

Саме з цією метою ми створили інтернет-магазин «Букварик».

На нашому сайті дуже багато гідних Вашої уваги підручників та посібників. Але одними із найголовніших є робочі зошити.

Бо саме вони роблять наші знання найглибшими та найповнішими.

Різноманіття вибору запропонованих на нашій інтернет-ділянці навчальних матеріалів - як основних так і допоміжних приємно вас вразить, ціна також буде завжди доступною. Кожен дрібний покупець не залишиться без нашої уваги. Оптових же клієнтів та розповсюджувачів нашої літератури чекає гнучка та прийнятна система знижок.

Тепер найголовніше. Робочі зошити представлені у нашому магазині по усім головним та допоміжним предметам навчання. Усі дисципліни охоплені нашою увагою. Якщо це мови: англійська німецька - то вони запропонують вашому учню знання, на базовому та поглибленому рівні,необхідному для міжкультурного спілкування згідно Новому держстандарту.

Наша рідна українська мова та література краще вивчається за допомогою наших робочих зошитів, зошитів з тематичного оцінювання та розвитку мовлення і грамоти.

Також є в наявності зошити для шкіл з російською мовою навчання. Зошити зі світової літератури пропонуються на російській мові. Так ваша дитина зможе доторкнутися до загальнонаціональних скарбів мистецтва. Також в цей перелік можна занести і зошити з інших гуманітарних дисциплін. Якщо в вас п'ятикласник захоплюються природою - наші робочі зошити з природознавства та з основ здоров'я доповнять багаж його знань практичними навичками.

Якщо ж дитину тягне до точних наук - наші добре оформлені зошити з математики дадуть їй начальну грунтовну підготовку.

Інтернет-галузь є найбільш перспективною метою для її освоєння вашим нащадком. Наш робочий зошит з інформатики буде добрим тому помічником.

Варто відзначити, що ми співпрацюємо з найголовнішими видавництвами та фірмами України. Ось декілька з них:

  • «Генеза»
  • «Ранок»
  • «Богдан»
  • «Підручники і Посібники»
  • «Лібера Терра»
  • «Гімназія»
  • «Торсінг» 

Чому саме «Букварик»?

На оптовому ринку багато різноманітних книжкових розповсюджувачів. Але багато покупців стають нашими постійними клієнтами, тому що наш девіз: жодного покупця не залишити без уваги. Професіоналізм наших менеджерів по продажам поза межами усілякої конкуренції .

Купувати в інтернет-магазині дуже просто. Оформіть заказ і ми з вами зв'яжемося в найкоротший термін.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.