Bookvarik.com.ua
Музичне мистецтво, 2 кл., Аристова Л.С., Сергієнко В.В.,  вид-во Освіта

100 грн.

Музыкальное искусство, 2 кл., Аристова Л.С., Сергієнко В.В., изд-во Освіта

100 грн.

Підручники 2 клас з музичного мистецтва

Звертайтесь до нашого інтернет-магазину «Букварик», бо саме у нас Ви зможете купити підручники з музичного мистецтва для 2 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які допоможуть Вашому учню отримати знання на найвищому рівні.

Наші посібники познайомлять малюків з прекрасним світом музики.

Ваші діти люблять пісні? Чи люблять вони співати? А може, їм більше до вподоби ці пісні слухати? Що таке музика взагалі? Нащо вона потрібна людям? На ці, та на багато інших запитань знайдуться відповіді у наших підручниках з музичного мистецтва для другого класу.

Книжковий магазин «Букварик». Підручники з музичного мистецтва для другого класу по найкращим цінам в інтернеті

Ми пропонуємо такі посібники:

«Музичне мистецтво для 2 класу, Автори : Аристова Л.С. Сергієнко В.В. Підручник друкується на обох мовах державній українській та російській»

Як і в підручниках для першого класу з цієї учбової дисципліни, Ваша дитина знову матиме змогу зустрітися зі старими знайомими: мудрим чарівником Музикусом; веселим та допитливим хлопчиком Тріольчиком.

Краще розбиратися та гарно орієнтуватися у світі музики на цей раз також їй допоможуть: королева Мелодія та король Ритм; пан Темп та фея Динаміка. Інші казкові персонажі: звуки, пісні, танці музичні інструменти, музиканти, співаки, танцюристи та композитори заохотять Вашого другокласника до процесу отримання знань з музичного мистецтва.

Наші посібники виконані згідно з вимогами нового Держстандарту України до початкової загальної освіти у галузі: мистецтво; та навчальної програми: музичне мистецтво.

Учбові матеріали, завдання та вправи наших підручників складені таким чином, щоб, враховуючи вікові особливості учнів, сформувати та розвинути у них комплекс необхідних міжпредметних і предметних (музичних) здібностей і навичок.

Правильно сприймати музику у сфері практичної діяльності є також задачею, рішення якої також пропонується знайти саме за використання наших примірників з музичного мистецтва для другого класу.

Набуття учнями власного естетичного досвіду під час аналізу та сприймання музики буде сприяти формуванню уявлення у школярів поняття про синтез мистецтв, гармонійність навколишнього світу.

Тексти пісень та ноти, також розміщені у наших підручниках, заложать у Ваших дітях первинні навички асоціативного мислення, вміння розуміти красу та гармонію в усіх її проявах.

Інтернет-магазин «Букварик» запрошує до довгострокової співпраці оптових покупців

Маємо гарну пропозицію для оптових покупців.

Це можуть бути: як представники батьківських комітетів, бажаючих придбати підручники на клас або школу; так і розповсюджувачі учбової літератури на теренах нашої Батьківщини, які мають свою книгарню, або торгову точку.

Для таких поважних клієнтів ми завжди робимо гарні знижки, пропонуємо професійне, швидке, легке та приємне обслуговування.

Використовуючи сервіс від фірм-перевізників:

  • «Укрпошта»
  • «Нова Пошта»
  • «Делівері»

та інших, ми виконуємо поставки до усіх міст нашої країни: Київа, Херсона, Дніпра, Мелітополя, Тернопіля, тощо.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.