Bookvarik.com.ua

Методична література для загальноосвітніх навчальних закладів.

Кожен вчитель складає свою програму, згідно якої він буде будувати власний процес навчання саме тієї дисципліни, яку він викладає у школі. Але річ у тім, що програми навчання постійно оновлюються та доповнюються - час не стоїть на місці. Вчителям треба постійно розробляти нові програми, за якими вони будуть далі допомагати нашим діточкам засвоювати ази базових шкільних дисциплін.

Онлайн-магазин Букварик пропонує велике різноманіття допоміжної методичної літератури для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів

Тепер вже не треба шкільному вчителю перебирати гору спеціальної необхідної літератури, проводити довготривалий аналіз її суті та змісту. Не треба витрачати свій дорогоцінний час на нуднекалендарне та тематичне планування уроків, створювати власні методи для контролю за процесом досягнення учнями необхідного рівня освіти.

Бо на нашому сайті Ви зможете завжди вибрати необхідну саме для Вашого профілю допоміжну методичну літературу у вже готовому до повноцінного використання вигляді.

Методична література на весь період навчання: з першого по одинадцятий класи

Ми пропонуємо продукцію лише від найшановніших видавництв України, а саме:

  • «Основа»
  • «Гімназія»
  • «Генеза»
  • «Освіта»
  • «Ранок»

Для молодшої школи маємо пропозиції у вигляді розробок до уроків з української мови та літератури, читання тощо. З нашими посібниками Ви зможете якнайкраще власноруч організувати сценарії шкільних свят співвідносно до кожної пори року: осіні, весни чи зими.

Окрім посібників із розробки уроків по українській та російській мові та літературі ми запропонуємо також методичні примірники по наступним предметам: математика, природознавство, основи здоров'я, трудове навчання, англійська мова.

Методичні посібники оновлені згідно сучасної шкільної програми. Вони мають у своєму складі поурочне тематично-календарне планування, деталізовані різнотипні розробки уроків. Вчителям пропонуються методичні рекомендації з організації навчання учнів. Загалом посібники призначені як для вчителів, так і для студентів педагогічних навчальних закладів.

Методична література містить у собі загальні поради і настанови; відповіді та приклади розв'язання завдань. Посібники призначені для поурочного, проміжного, тематичного та підсумкового контролю процесу отримання знань школярами.

Купуйте в нас, тому що ми маємо багаторічний досвід роботи в розповсюдженні учбової літератури на теренах нашої держави. Найвигідніші ціни та приємне обслуговування ми Вам гарантуємо завжди.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.