Bookvarik.com.ua
Українська мова. 1 клас. Усний курс. (для російськомовних шкіл). Автори: Гавриш Н. Маркотенко Т. Видавництво: Генеза

60 грн. нет в наличии

Навчання грамоти Українська мова: підручники для першого класу НУШ

Підручники з української мови для першого класу зазвичай являються: або додатком до Букваря, або післябукварною частиною. Розвиток мовлення; написання тексту; вправи творчого характеру; повторення орфограм - знайти рішення саме подібних задач призвані допомогти вищевказані посібники.

Вивчення рідної української мови з самого малку є не тільки прямим обов'язком кожного громадянина України.

Ми бачимо цей процес приємним та дуже корисним для всього подальшого життя.

Ми напряму співпрацюємо з відомими видавництвами учбової літератури України:

  • "Генеза"
  • "Освіта"
  • "Сиция"
  • "Грамота"
  • "Ранок"

та іншими; які, пропонуючи свої варіанти підручників для кращого опанування шкільним матеріалом з курсу української мови для першокласників, являються бенефіціариями сьогоднішнього опису.

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує лише найновіші та найкращі підручники з української мови для першого класу за новою українською школою

Маємо таку пропозицію посібників з української мови для першого класу:

  • «Українська мова. Перший клас. Автор: Захарійчук М.Д.»
  • «Українська мова, 1 клас. Усний курс. Автори: Гавриш Н.В., Маркотенко»
  • «Українська мова, для першого класу (для шкіл з навчанням російською мовою). Автори: Хорошковська О.Н., Охота Г.І.»

Наші підручники є базовою, фундаментальною складовою навчально-методичного комплекту з вивчення української мови у перших класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Підручники, запропоновані нами, стануть у добрій нагоді: як для шкіл з російською мовою навчання, так і для шкіл з українською мовою навчання.

Згідно з оновленою у 2018 році шкільною програмою, а також, якщо потрібно, і згідно старої програми, наші підручники будуть вельми необхідними та корисними у процесі засвоєння учбового матеріалу даної шкільної дисципліни.

Зовнішній вигляд примірників милує око; м'яка, приємна на дотик текстура. Посібник, як наче, пропонує себе потримати.

Тверда обкладинка зроблена за рекомендаціями Держстандарту України; розрахована на довгий строк слугування. Яскраві кольори різноманітних картинок стануть найкращим мотиватором для першокласника, що займається вивченням української мови.

По своїй сутності підручники допомагають опанувати Буквар та основи мовлення.

Вони логічно продовжують вивчений матеріал та знайомлять учнів з новим.

Вкупі з уроками читання та риторики наші підручники допомагають комплексному засвоєнню базових знань з української мови.

Згідно з віковими можливостями учнів, у кожному завданні підручника нараховується не більше 15 слів. Шляхом поєднання уроків української мови з перевірочним списуванням готових текстів, тренується уважність Вашого малюка, вміння проаналізувати слово, та міцно засвоюються навички правильного письма.

Наші посібники можна застосовувати для індивідуальної, колективної та домашньої роботи, актуалізації, закріплення, перевірок або повторення окремих певних тем. Мету і строки проведення перевірочних списувань кожен вчитель вирішує на свій розсуд.

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує вигідне та довгострокове співробітництво оптовим представникам, розповсюджуючим учбову літературу в Україні

Як ми вже казали трохи вище; завдяки прямим поставкам від виробників учбової літератури, маємо приємні ціни на всю їхню продукцію.

Наші ціни практично не відрізняються від цін постачальника.

Саме тому їх привабливість зможуть завжди оцінити оптові представники розповсюдження учбової літератури на теренах нашої держави.

З надією на довгострокове співробітництво ми зможемо зробити ціни найбільш гнучкими та доступними.

 

Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.