Bookvarik.com.ua
Улюблена абетка (блакитна), автор: С. Цушко. Вид-во: Школа

115 грн.

Улюблена абетка (рожева),  автор: С. Цушко. Вид-во: Школа

115 грн.

Підготовка до школи: читання

З найдавніших часів в Україні існувала цікава традиція. Тільки-но у дитини випадав перший молочний зуб, хрещений батько ніс їй в подарунок книжку під назвою: «Азбука». Приємним обов'язком цього чоловіка було показати малюку перші літери.

Корисні і цікаві книжкові посібникі на допомогу тим, хто бажає вміти читати

Ось невеликий перелік пропонованих Вам посібників українською та російською мовами:

  • Абетка: читайка;
  • Улюблена абетка під редакцією Цушко;
  • Весела абетка під редакцією Наталі Забіли;
  • Абетка у загадках Василя Федієнка;
  • Вчимося читати (на російській та українській мові);
  • Абетка від А до Я, та цифри від нуля до десяти;
  • Твоя перша книга для читання та розвитку зв'язного мовлення.

Роздивимося уважніше наші пропозиції.

«Абетка-читайка» також пропонується на обох мовах. По своїй суті це літери на картках, з яких можна збирати склади, слова та словосполучення.

Цією методикою досягається вміння визначати місце букви в слові. Гарна інструкція для батьків пропонується також в цьому комплекті. Слід зазначити, що картки виконані в найкращій поліграфічній якості, найзручніші по товщині та розміру. На висоті добірка запропонованих слів. А чудові малюнки Євгенії Житник, що є оформлювачем загальновідомого Букваря - Читайлика, нададуть Вашому малюку наснаги і бажання вивчатися краще та приємніше.

«Улюблена абетка» під редакцією Цушко виконана у двох кольорах. Для дівчаток - рожевий; для хлопчиків - блакитний.

«Весела абетка» всесвітньо знайомої поетеси Наталі Забіли зробить вивчення читання насиченим та інтелектуальним.

«Вчимося читати» - це одна з найдоступніших та найрозповсюдженіших пропозицій по навчанню Вашої дитини читанню. У молодшому віці дитину складно залучити до тривалого процесу навчання. Вона відволікається і не може зосередитись на який-небудь значний проміжок часу. Можна придумати якогось казкового персонажа, що нібито поклав малючку книжечку під подушку. Тоді сам малюк стане шукати її всюди і завжди.

Наступний крок полягає у закріпленні сталих навичок читання. Тут на допомогу прийде цікава книга, яка називається так: - «Твоя перша книга для читання та розвитку зв'язного мовлення». Виконана за сучасними вітчизняними та зарубіжними методиками, ця книжка є посібником для діточок, що вже навчилася читати. Ця перлинка у книжковій формі, як і всі раніше згадані, випущена у видавництві «Школа». Воно завжди було і буде номером один у світі навчальної допоміжної літератури для дітей від чотирьох до шести років.

По своїй суті цей посібник вважають післябуквариком.

Для малюка віком від чотирьох до семи років у цьому примірнику знайдеться чимало чудових текстів та гарно оформлених кольорових завдань.

Як у нас купувати?

Виберіть саме ту книжку, що Вам сподобалася. Натисніть кнопку - В корзину. Залишіть нам свої контактні данні. Наш менеджер з продажу зв'яжеться з Вами у найкоротші терміни часу, щоб обговорити прийнятні для Вас варіанти доставки заказу у місце Вашого проживання. Якщо сума перевищує одну тисячу гривень - доставка може стати безкоштовною.

Співпрацюйте з нами, бо це завжди вигідно, зручно та приємно.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.