Bookvarik.com.ua

Підручники для п'ятого класу з інформатики - висока якість та розумна ціна

Оскільки ми всі добре розуміємо, що інформатика - це наука майбутнього; досконале володіння нею відкриває широкі перспективи для Вашої дитини в усьому подальшому її житті, наш сайт пропонує своїм клієнтам велике різноманіття посібників з інформатики в найширшому асортименті.

Купивши підручники для п'ятого класу з інформатики у нашому інтернет-магазині "Букварик", Ви, таким чином, подбаєте про дуже гарну професію для Вашого учня; матимете змогу удосконалити його мислення, зробите з нього розумну та достойну людину у цілому.

Оскільки нова шкільна програма передбачає навчання за різними типами підручників, наш портал запропонує Вам наступні позиції:

  • Інформатика, підручник для 5 кл., Ривкінд Й.Я., Видавництво: Генеза
  • Інформатика, 5 клас. Автори: Морзе Н.В., Барна О.В. Видавництво: Освіта та інші

Чому саме зможе навчитися Ваша дитина за нашими підручниками?

Завдяки новому та оригінальному підходу до вивчення учбового матеріалу, який пропонує комплексний об'єктно-алгоритмічний принцип, нові знання повинні засвоюватися на основі актуалізації раніше отриманих навичок.

Малюнки, таблиці, схеми та багаторазові зображення екрана монітора зможуть своїм наочним прикладом мотивувати учнів на більш краще та якісне засвоєння учбового матеріалу шкільної програми.

Цікава та доступна форма викладення матеріалу в підручниках інформатики для п'ятого класу, які Ви можете завжди придбати в нашому інтернет-магазині "Букварик", має на меті розвинути творчі здібності Вашої дитини, логічне мислення, кмітливість та навички самоосвіти.

Програмні засоби підручників допоможуть Вашому учню покращити предметну компетентність та вміння використовувати комп'ютер при розв'язку задач з математики, тощо.

При виконанні практичних роботи, до якої спонукають наші посібники, у школяра значно покращиться вміння абстрактно мислити, сформуються нові інформативні поняття, дитина навчиться раціонального та з користю використовувати свій час, формувати свій світогляд у логічному напрямку.

Ми завжди пропонуємо лише якісні та перевірені часом посібники. Вони завжди на дуже високому рівні виконання.

Окрім цього, ми запропонуємо Вам також і інші частини навчально-методичного комплексу вивчення інформатики в 5 класах, а саме:

  • робочий зошит з інформатики
  • додаткові та допоміжні матеріали
  • учбову літературу для контролю знань.

 


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.