Bookvarik.com.ua

Підручники 5 клас англійська мова - широкий вибір, нова програма

Як ми всі добре знаємо, завдяки новій шкільній програмі, навчання англійської мови у п'ятих класах шкіл здійснюється за декількома посібниками від знаменитих українських авторів.

Алла Несвіт; Оксана Карп'юк; Л. Калініна та І. Самойлюкевич - пропонують школярам, кожна - своє видіння правильного підходу до отримання знань з цієї дуже нелегкої учбової дисципліни - англійської мови.

Шкільні підручники, запропоновані нашим сайтом, охоплюють також і спеціалізовані навчальні заклади з поглибленим вивченням цього шкільного предмета.

Купуючи підручник з англійської мови для п'ятих класів саме в інтернет-магазині "Букварик", учень зможе отримати базові навички та грунтовні знання, ретельно вивчаючи такі теми, як:

  • складові англійської сім'ї, їх побуту, традиції
  • сьогодення та будні усіх членів англійської родини
  • їх їжу та смакові уподобання
  • порівняльні характеристики манери поведінки та виховання дітей в англійських та українських сім'ях
  • шкільне життя британських учнів у всіх його виявах та проявах
  • види та стилі одягу та вбрання, яке носять нині у Великій Британії

Разом з підручниками з англійської мови для п'ятих класів, які Ви купуєте у нашому інтернет-магазині, Ваша дитина зможе здійснити омріяну поїздку до Великобританії віртуальним чином. Ця поїздка буде розумною, корисною та вкрай цікавою.

Лексико-граматичний коментар, призваний доповнити знання, зробить їх ще більш детальними та міцними.

Разом з нашими посібниками, школярі матимуть змогу віртуально об'їздити все навколишнє середовище у географічному сенсі, познайомитися з сучасним світовлаштуванням, пізнати традиції, обряди великих та маленьких держав, присутніх на світовій мапі.

Окрім завдань на лексико-граматичну тематику, навчання за підручниками англійської мови від "Букварика" надасть гарну змогу школяреві освоїти техніку власних висловлювань, навчить правильно та гарно розмовляти, як справжні англійці. Захоплюючі вірші, якими наповнені посібники, мають наочним прикладом привити учням навики грамотного вимовляння на англійській мові.

Якщо Ви представник батьківських комітетів, або розповсюджувач учбової літератури на теренах нашої країни - Вам саме до нас.

Бо наші ціни поза межами усілякої конкуренції. Оптовим представникам ми запропонуємо максимально можливі знижки на весь асортимент нашого товару.

Відомі та славнозвісні фірми-перевізники доставлять замовлений Вами товар до місця Вашого знаходження у найкоротший термін часу.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.