Bookvarik.com.ua

Образотворче мистецтво: підручники для третього класу

Складно уявити світ без витворів мистецтва: картин; музичних творів; архітектурних шедеврів. Наші очі і наші серця від всієї душі радує, як картина «Мона Ліза»; так і величний Собор Паризької Богоматері; ми насолоджуємось чарівним співом зірки оперної сцени Лучано Паваротті так само, як і переглядом увінчаних славою полотен Лувру або Третьяківки.

Не тільки розуміти красу перлин як старовинного, так і сучасного мистецтва; але й отримати первинні навички їх створення - така мета стоїть перед підручниками з мистецтва. Навчитися різноманітним технікам та методам відтворення образів з натури; засвоїти ази роботи з пензликом та фарбами; олівцем та аркушем папіру - значно легше з надійними помічниками - нашими підручниками з образотворчого мистецтва для третіх класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Інтернет-магазин «Букварик» - це кращий вибір підручників з образотворчого мистецтва у 3 класі

Наші посібники друкуються на обох мовах: українській та російській.

Пропонуємо до Вашого вибору наступні примірники з даної навчальної дисципліни:

  • «Образотворче мистецтво. Підручник для 3 класу. Автори: Калініченко О. Сергієнко В. Видавництво: Освіта»
  • «Мистецтво, 3 клас. Автори: Масол Л.М., Гайдамака О.В., Очеретяна Н.В. Видавництво: Генеза»

По своїм зовнішнім характеристикам наші примірники (з урахуванням вікових особливостей учнів початкових класів молодшої школи) аж ніяк Вас не розчарують. Дуже якісна, тверда обкладинка посібників своєю довготривалістю у використанні порадує як Ваші гаманці, так і Ваші серця.

Дуже яскравими, різнобарвними малюнками, підручники з образотворчого мистецтва будуть слугувати, як найкращий мотиватор для третьокласника, у процесі засвоєння ним знань по цьому шкільному предметові.

Матеріал посібника відібрано та скомпоновано таким чином, щоб досягнути поставленої мети - розвитку особистісного становлення учнів.

Наскрізний тематичний принцип подачі запропонованого матеріалу дасть можливість для оптимального художньо-естетичного розвитку молодших школярів. За використання методу варіативності практично-художніх завдань, які школяр вибирає самостійно з урахуванням свого індивідуального рівня опанування знаннями, втілюється розвивально-особистісна парадигма отримання освіти.

Захоплюючу подорож до країни Мистецтва дітям пропонується здійснювати разом з казковими героями наших підручників.

Крокуючи сторінками посібників, дітлахи матимуть змогу зустрітися з новими персонажами казок, пісень та мультфільмів. Зразки творів професійного і народного мистецтва заохочують учнів до більш глибшого сприйняття світу людських почуттів, переживань та прагнень.

Розкриваючи таємниці художніх шедеврів, реалізуючи власні думки та почуття у творчості, третьокласники мусять навчитися пізнавати та відчувати красу людської духовності; усвідомлювати такі людські чесноти, як: доброта, дружба та порядність.

Інтернет-магазин «Букварик» - співпраця з нами має лише суцільні переваги!

Співпрацюючи з нами, Ви маєте можливість добряче зекономити, як свій дорогоцінний час; так і кошти.

Робіть заказ; купуйте у нас легко та просто.

Запрошуючи до довгострокової співпраці з нами на постійній основі; ми запропонуємо Вам, як реальні ціни - так і найсприятливіші умови угоди купівлі-продажу.

Використовуючи сервіс від відомих фірм-перевізників: Укрпошта; Нова Пошта; Делівері; та інших - Ви маєте гарну нагоду своєчасно отримувати заказаний у нас товар по місцю Вашого знаходження до адресу.

Ми надсилаємо учбову літературу у всі великі міста нашої України: Київ, Одесу, Маріуполь, Тернопіль, Херсон, Кіровоград, тощо.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.