Bookvarik.com.ua

Відповіді на ДПА 4 клас за 2021 рік

Якісна підготовка до державної підсумкової атестації грунтується на методичному виконанні задач, запропонованих у спеціальних виданнях ДПА від 2021 року. Купіть до них відповіді, і ви будете впевнені, чи правильний шлях вибрала дитина, розв'язуючи завдання.  

Відповіді, що узгоджені з програмою ДПА 2021 року для 4 класу, корисні не тільки для математики. Українська мова також включає багато складних прикладів, з якими непросто розібратися навіть дорослим. Підказки з літературного читання допоможуть пригадати твори, що вивчались у початковій школі.  

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує купити відповіді з ДПА за 4 клас для 2021 року від найвідоміших видавництв навчальної літератури. У нас ви знайдете:  

  • книги для шкіл з українською та російською мовами навчання;
  • збірки охоплюють весь перелік екзаменаційних предметів;
  • низькі ціни на посібники;
  • зручний та зрозумілий пошук потрібної літератури.   

Наші товари сподобаються і батькам, і дітям, і їх учителям.

Купувати відповіді до ДПА за 4 клас у «Букварику» через інтернет швидко і зручно

Весь асортимент розподілено за тематикою і класами. Підбирайте потрібні видання, не витрачаючи зайвого часу.  

Навчальна і художня література, методичні посібники, демонстраційні матеріали розміщено у великому каталозі. Тут ви можете купити і збірки завдань та відповідей державної підсумкової атестації 2021 у 4 класі, і багато інших корисних книжок.  

Завдяки прямій співпраці з видавництвами ми пропонуємо низькі ціни на наші товари.  

Поряд з Вами обов'язково розташоване відділення УкрПошти, Нової Пошти або іншої компанії, що доставляє поштові посилання. Тож замовте відповіді до ДПА за 4 клас сьогодні, і ми перешлемо її з Харкова у будь яке інше місто України за допомогою зручного для вас перевізника.  

Оплата приймається переказами через банк або у формі післяплати.  

Якщо вартість замовлення дорівнює 1000 гривень і більше, доставимо його на будь-яку адресу Харкова безоплатно.  

Допоможемо нашим дітям підготуватися до ДПА 2021 вчасно, а відповіді для 4 класу будуть нашим порадником під час перевірки.  

Ми розробили особливу систему знижок, що зацікавить представників шкіл, батьківських комітетів, оптових покупців і постійних клієнтів.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.