Bookvarik.com.ua

Підручники для другого класу: іноземні мови (французька, іспанська)

Іноземна мова вивчається складно; до неї треба мати хист. Та ще й інтелектуально попрацювати прийдеться добряче. Загальнообов'язкові мови: англійська та німецька - це ще півбіди.

Де знайти підручники з рідкісних мов: французької, іспанської, тощо?

Відповідь проста. У той час, коли шкільні бібліотеки можуть запропонувати лише старі підручники; наш інтернет-портал, крокуючи в ногу з часом, своїм покупцям пропонує лише оновлені підручники, які завжди співвідносні з новою шкільною програмою від 2013 року.

Наші підручники у цілому є базовою, фундаментальною складовою навчально-методичного комплекту з вивчення французької або іспанської мови.

Разом з робочими зошитами, якіВи також маєте можливість заказати у нас на сайті; посібникидопоможуть засвоїти ази іноземної мови. Школяр зможе навчитися: читати, писати, говорити на французькій або іспанській; розвине мовленнєве спілкування, здобуде сталі первинні навички по даній учбовій дисципліні.

Інтернет-магазин «Букварик» має підручники з французької та іспанської мови для 2 класів завжди в наявності по доступним цінам

Ми пропонуємо такі позиції:

  • «Французька мова. Підручник для другого класу для спеціальних шкіл з поглибленим вивченням французької мови. Автор: Клименко Ю.М.»
  • «Іспанська мова. Посібник для другого класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автор: Редько В.Г.»
  • «Французька мова. Підручник для другого класу. (Для шкіл з поглибленим вивченням французької мови) Автор: Чумак Н. П.»

Зовнішньо наші посібники виконані в яскравих тонах. Цікаві і захоплюючі ілюстрації мало не на кожній сторінці, також добавлять бажання Вашому малюку проводити заняття саме з нашими підручниками.

Враховуючи вікові особливості учнів початкової школи, підручники не перегружені зайвою інформацією.

Лише саме необхідне - у стислій та виваженій формі.

Якщо це підручник з французької мови - він складається з шести розділів, кожен з яких містить по 8- 12 уроків. Процес опанування знань проводиться за ситуативно-тематичним принципом.

У примірниках обов'язково присутні додатки: алфавіт, та невеличкі французько-український та україно-французький словнички.

Підручники пропонують таку роботу з матеріалом:

  1. повторити та дати відповідь;
  2. сказати та розказати;
  3. працювати в парі та пограти;
  4. прочитати та намалювати;
  5. написати та переписати.

Рівень складності тем зростає від примітивного: (напиши, хто ти; з ким живеш? Чи є у тебе брати та сестри ?) до більш складнішого: (погода, пори року;як при цьому вдягатись, як себе вести).

Підручники з іспанської мови продовжують серію книжок навчальної тематики, які рекомендуються Міністерством освіти та науки України для вивчення іспанської мови у 2 класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Посібники яскраво ілюстровані; мають гарну та якісну, тверду обкладинку. Це гарантує довготривалість її використання.

Сутність підручника у наявності в якості його складових - двох курсів: основного та пропедевтичного. Діяльністно - комунікативний підхід, застосований у даному посібнику; пропонує іноземну мову вважати засобом міжкультурного спілкування.

Вправи та завдання підручника підібрані та влаштовані таким чином, щоб у маленьких учнів включилися та заробили на повну потужність механізми оволодіння мовленням; діти отримали певні знання про соціокультурні властивості іспанської мови; придбали сталі та грунтовні знання по цьому нелегкому учбовому предмету.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.