Bookvarik.com.ua

Підручники «Я у світі» третій клас

На нашій планеті існує лише дві життєвих основи: природа і суспільство.

Океани і гори; вода і повітря; рослини і тварини - це все складові природи. Наш любий читачу; усі люди Землі, і ти у їх числі - це і є у цілому суспільство.

Ще в стародавні часи людина розвила свій мозок за допомогою праці; створила власну історію, культуру, навчилася виробляти витвори мистецтва, тощо. Такі речі називаються проявомвзаємодії людини із суспільством. Звісна річ, у кожному з нас лишилося ще чимало суто природніх проявів: нам потрібно їсти та пити; дихати; думати про продовження свого роду.

Але культурна, інтелігентна, вихована людина вже не мусить говорити мовою природніх інстинктів. Вона навчилася поважати як себе, так і інших членів суспільства: опанувала вміння вести себе так, щоб не заподіяти жодної шкоди іншим людям. Навпаки, творити добро, сіяти вічне, світле та прекрасне - мета, яку прагнуть досягти шкільні педагоги та виробники підручників з відносно нової шкільної дисципліни: Я у світі.

Підручники допоможуть школярам - третьокласникам осмислено пізнавати навколишній світ та інших людей, а головне - пізнавати себе; своє місце в оточуючому середовищі; своє місце у суспільстві та у світі.

Інтернет магазин «Букварик» має змогу запропонувати купити підручники з дисципліни: Я у світі - для третіх класів за новою програмою.

Пропоновані підручники виконані у відмінній якості поліграфічного друку. Це означає той факт, що Ви не знайдете ніяких помарок, розмазування або розпливання тексту навіть під лупою.

Яскраві кольори твердої обкладинки наших підручників з дисципліни: Я у світі - для третього класу мотивують учнів на більш грунтовне отримання знань по цьому предмету.

Насиченість різнобарвними малюнками усередині наших посібників також буде гарним мотиватором, який своїм наочним прикладом дасть школярам добре підгрунтя для засвоєння учбового матеріалу по даній шкільній дисципліні.

Що дасть вивчення пропонованих підручників з предмету Я у світі малюкам у сьогоденні та у майбутньому?

  1. Дитина навчиться усвідомлювати своє місце у сім'ї, у школі, у місті, у державі. Вона отримає первинні навички про закони суспільства, про ті рушійні сили, які ним керують, подвигаючи його в завтрашній день. Навчиться колективізму при роботі разом з іншими учнями - читати підручник; аналізувати цікаві факти, яких гуртом з іншими довідається.
  2. Учень навчиться обговорювати прочитане, ділитися думками з іншими членами класного або шкільного суспільства.
  3. Ваш третьокласник отримає украй потрібні навички у тому сенсі, як грамотно самостійно працювати з інформацією; творчо та практично застосовувати набуті знання з цього шкільного предмету; поважати та любити свій народ, свою країну, свою школу, своїх друзів, свою сім'ю.

 


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.