Bookvarik.com.ua

Підручники з фізики 10 клас

Фізика цікава природня наука. Вона пояснює безліч процесів і явищ, які відбуваються на Землі у різних середовищах. Але вона й досить складна.

У 10 класі учні знайомляться з термодинамікою, кінематикою, динамікою, теорією відносності, властивостями газів, рідин, твердих тіл. Щоб якісно зрозуміти цікаву і складну інформацію, необхідні науково достовірні, логічно систематизовані підручники.

Інтернет-магазин "Букварик": диференційовані підручники "Фізика 10 клас"

Ми пропонуємо книжки з фізики для 10 класу від різних авторів і редакційних колективів. Однак будь-яка з них складена у відповідності до найновішої навчальної програми Міністерства освіти й науки України.

Фізика не кожному учневі дається легко, а деякі оберуть її як подальший предмет вивчення. Тому в нашому каталозі є підручники, що відповідають різним рівням:

  • стандартному для загальноосвітніх шкіл і непрофільних класів;
  • академічному (профільному) це підручники для учнів, яким фізики знадобиться для вступу в ВНЗ.

Завдяки такому розмежуванню кожен учень отримує знання необхідної глибини або має можливість зосередитися на вивченні власних профільних предметів.

Купувати підручники у "Букварику" легко і доступно

Наш інтернет-магазин знахідка для батьків і вчителів, які прагнуть найкращого для дітей. Ми продаємо підручники "Фізика 10 клас":

  • сучасні містять тільки актуальну інформацію, відповідають новій програмі;
  • друковані українською або російською мовами для шкіл з відповідними мовами навчання;
  • якісні;
  • недорогі ми співпрацюємо безпосередньо з видавництвами, не утримуємо офлайновий магазин, тому не "накручуємо" ціни.

Щоб придбати книжки з фізики для 10 класу, оберіть необхідну позицію в каталозі, відкладіть у кошик. У формі замовлення вкажіть контактні дані, зручну форму оплати і доставки. Менеджер оперативно зв'яжеться з вами, і через 1-3 дні зустрічайте замовлення у будь-якому куточку України.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.