Bookvarik.com.ua
Музичне мистецтво, 1 кл., автори: Аристова Л.С., Сергієнко В.В.

Музичне мистецтво, 1 кл., автори: Аристова Л.С., Сергієнко В.В.

Музичне мистецтво, 1 кл., автори: Аристова Л.С., Сергієнко В.В.

105 грн.

Музыкальное искусство, 1 кл., автори: Аристова Л.С., Сергієнко В.В. Издательство: Освита

Музыкальное искусство, 1 кл., автори: Аристова Л.С., Сергієнко В.В. Издательство: Освита

Музыкальное искусство, 1 кл.,автори: Аристова Л.С., Сергієнко В.В.

105 грн.

Підручники для першого класу з музичного мистецтва

Як ми всі добре знаємо та розуміємо, шкільні дисципліни діляться на дві категорії: точні та гуманітарні науки.

Якщо дитина в ладах з математикою, або фізикою - у Вашого малюка технічний склад розуму.

В разі, коли майбутнього першачка приваблюють такі речі, як: написання твору, тримання пензлика в руках, чи наспівування різноманітних мелодій з самого малку - пишайтесь цим. Бо це росте майбутній гуманітарій.

Саме для талановитих, музично обдарованих дітлахів, наш інтернет-магазин «Букварик» пропонує якісні як за друком, так і за внутрішнім змістом посібники з музичного мистецтва для учнів перших класів загальноосвітніх навчальних закладів.

У «Букварику» - найкращі підручники з музичного мистецтва для першого класу

Завдяки нашому 20-річному досвіду на ниві оптової та роздрібної торгівлі учбовою літературою ми зібрали на своєму інтернет-порталі новісінькі посібники - як загальнообов'язкові, так і рідкісні: на зразок підручників з музичного мистецтва для першого класу.

Від загальновідомого українського Видавничого дому «Освіта» зі столиці нашої держави - міста Києва; ми пропонуємо наступні посібники:

«Музичне мистецтво для першого класу. Автори: Аристова та Сергієнко»

Підручники друкуються на обох мовах: українській та російській.

Яскраве забарвлення; гарні якісні сторінки, розмальовані в різнокольоровому стилі; зважений та вичерпний різноманітний учбовий матеріал підручника - це лише декілька з козирів цього примірника.

З ним Ваш малюк попадає в чарівний світ музики.

Враховані усі нюанси молодшого шкільного віку - не впевнені ще навички читання, тощо. Рекомендований до засвоєння разом з бабусями та дідусями; батьками та вчителями.

Як на уроці, так і вдома дитина, вивчаючи цей підручник, зможе значно покращити та розвити; урізноманітнити свій емоціональний світ, опанувати первинні базові знання з музичної науки, вивчити найпростіші музичні терміни, навчитися слухати, любити та розуміти музику, зробить перші кроки в освоєнні техніки співу.

Подорожуючи по країні Музики разом з казковими головними героями сторінок посібника - поважним чарівником Музикусом та веселим і допитливим хлопчиком - Тріольчиком, першокласник зможе вмотивовано засвоювати учбовий матеріал методом поринання в цікаву та захоплюючу гру.

Підручник з музичного мистецтва являється складовою навчально-методичного комплекту з вивчення даної учбової дисципліни разом із таким же яскравим та привабливим робочим зошитом з музичного мистецтва від того ж видавництва «Освіта»

У «Букварику» - дуже вигідні умови співпраці

Запрошуємо представників батьківських комітетів та власників книгарень для оптової закупівлі нашої учбової літератури для першого класу.

У випадку сталої та довгострокової співпраці ми пропонуємо найнижчі ціни на інтернет - ринку. Це стає можливим завдяки прямим поставкам від виробників своєї продукції на наші склади.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.