Bookvarik.com.ua

Підручники для другого класу з читання НУШ

Читання, вкупі з письмом та рахуванням, являється базовою наукою, котру необхідно опанувати кожному школяреві; причому цей процес повинен починатися з самих перших його кроків у загальноосвітньому навчальному закладі.

У другому класі шкільні завдання набагато складнішають.

Але й наші учні - вже не новачки на поприщі засвоєння учбового матеріалу та отримання сталих навичок з усіх загальнообов'язкових дисциплін.

Вміти гарно читати - це не тільки надважлива справа; але й приємне проведення часу у компанії з літературними героями, розширення життєвого кругозору, розвиток інтелекту та загального рівня знань школяра. Прочитавши наші посібники, Ваша дитина має значно поповнити свій словесний запас, розвинути загальну ерудованість, стати в майбутньому розумною людиною з великої літери.

Онлайн-магазин «Букварик» підручники з читання для другого класу. Привабливо - усе. І вибір; і ціни

Ми маємо широкий вибір різних підручників: як для шкіл з російською мовою навчання; так і для україномовних навчальних закладів.

Ми пропонуємо наступні примірники з читання:

  • «Літературне читання. Посібник для другого класу. Для шкіл з російською мовою навчання. Автори: Лапшина І. Попова Т. Видавничий дім: Освіта»
  • «Літературне читання для другого класу. Підручник надрукований на російській мові. Автори: Гавриш Н.В., Маркотенко Т.С. Видавництво: Генеза»
  • «Літературне читання. Підручник для другого класу. На російській мові, від авторів: Рудякова А.Н. та Денисенко І.К. Видавництво: Грамота»
  • «Літературне читання, 2 клас. Автор: Савченко О.Я. Надрукований на українській мові. Видавничий дім Освіта»
  • «Літературне читання. Підручник для другого класу. На державній мові. Автор: Науменко В.О. Видавництво: Генеза»
  • «Літературне читання. Посібник для другого класу. Надрукований на українській мові. Автор:Зоряна М.І. Видавництво: Грамота»

Зовнішній вигляд наших підручників Вас не розчарує.

Тверда обкладинка, згідно з сучасними вимогами Держстандарту України, забезпечить примірнику довготривалість у йоговикористанні. Яскраві кольори посібника - як назовні, так і з середини, призвані забезпечити належну мотивацію школяреві в сенсі досягнення ним кінцевої мети, яка полягає в отриманні сталих та грунтовних знань по дисципліні «літературне читання».

Навчаючись читати, учні отримають навички повноцінного сприймання художнього твору.

Казки та загадки, пісні та гуморески, вірші та прислів'я, живописні образи та високохудожні тексти, разом з ілюстративним матеріалом допоможуть системній організації діяльності на основі тексту. Різноманітні завдання, підібрані за віковим критерієм і рівнем розвитку учнів молодшої школи, роблять наші підручники живим і цікавим.

Усі наші підручники виважено наповнені, зокрема зразківусної народної творчості, також і творами науково-художньої літератури. Посібники сприятимуть розвитку дитячої особистості в художньому напрямку та формуванню читацької компетенції.

Інтернет-магазин «Букварик» з надією на довгострокове співробітництво пропонує найкращі умови для оптових клієнтів.

Для оптових клієнтів діє дуже вигідна та гнучка система знижок!

При потребі ми доставимо Ваш заказ до місця Вашого перебування у найкоротші строки за допомогою сервісу від фірм-перевізників:

  • «Укрпошта»
  • «Нова Пошта»
  • «Нічний експрес»
  • «Інтайм» та інших.

Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.