Bookvarik.com.ua

Історія України підручники для шостого класу

Ми пропонуємо лише найякіснішу книжкову продукцію до Вашої уваги. Асортимент нашої пропозиції повсякденно збагачується та ми уважно слідкуємо за тим, щоб на наших умовних полицях були лише посібники за новою шкільною програмою.

Купити підручники з історії України для шостих класів завжди можна у нас, в інтернет-магазині "Букварик".

Це буде мудрим та правильним рішенням. Бо на теренах інтернету наші ціни - одні з якнайнижчих.

Професійне обслуговування, швидка доставка заказаного Вами товару до місця Вашого знаходження, чуйне та уважне ставлення до Ваших побажань та уподобань - усе це Ви отримаєте у нас на сайті.

Згідно вимог Держстандарту Міністерства освіти та науки України, історія 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів вивчається за декількома підручниками.

Зазвичай історія України викладається у синтезі з всесвітньою історією.

Найкращі загальновідомі та славетні видавництва, такі, як:

  • Освіта;
  • Генеза, та інші, використовують: кожне свій підхід до подачі учбового матеріалу.

Вибір залишається завжди за Вами.

Опановуючи учбовий матеріал підручників зі всесвітньої історії та історії України, школярі отримають важливі та практичні знання на таку тематику, як:

  • Життя первісних людей (коли на Землі з'явилися перші люди, їх способи господарювання, організація життєвого укладу, зачатки влади, зародження первинного мистецтва та релігії), тощо.
  • Поява першого зразку української культури - Трипілля.
  • Стародавній світ, його перші цивілізації: Єгипет, Кіммерійсько-Скіфський період, Дворіччя, Індія та Китай.
  • Багато уваги в наших примірниках з історії Стародавнього світу та України приділяється двом основним напрямкам - вивченню укладу та побуту двох великих цивілізацій того періоду: Стародавньої Греції та Давнього Риму.

Матеріал підручників поданий не тільки грамотно і корисно, але й дуже цікаво та захоплююче.

Автори - корифеї історичних наук, добрячі знавці своєї справи Бандровський, Пометун та інші вклали всю свою душу і досвід в посібники саме для того, щоб школярі отримали міцні, закріплені, грунтовні знання по цій цікавій учбовій дисципліні - Всесвітній історії та історії України.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.