Bookvarik.com.ua

Букварі для дошкільнят

Кожна дитина повинна до школи готуватися завчасно. Майже всі наші посібники розраховані на малят від чотирьох до шести років, вони допоможуть їм в освоєнні базових навичок читання.

Першими помічниками і будуть букварики для дошкільнят та інтернет-магазин «Bookvarik» 

Такі відомі видання як: «Школа» та «Ексмо», в залежності від мови навчання Вашої дитини випустили кожен свій варіант букваря. Ми вам розповімо за них розширено.

Буквар «Читайлик» заслуговує окремої поваги, як найкращий посібник, призваний допомогти малюку придбати базові навички читання. Під авторством Василя Федієнка, який є дійсним кандидатом педагогічних наук, та добрими ілюстраціями Євгенії Житник, наш букварик запам'ятається вашому малюку, як найперший та найліпший товариш.

Для батьків, виступаючих в ролі домашніх вчителів, герой нашого опису має на кожній своїй сторінці розлогі рекомендації. А для маленького початківця - читача цей примірник дасть першу уяву про такі поняття, як: букви, звуки, склади, наголос, основні види слів та прості речення.

Ваш майбутній улюбленець «Читайлик» є частиною навчально-методичної добірки книжок, до якого входить ще «Супутник Букваря». Ця позиція у комплекті з букварем Федієнка навчить Вашу дитину читанню і письму. Допоможе пізнати такі поняття, як види слів та їх структура. Заняття стануть цікавішими з різноманітними та чудовими ілюстраціями, які розвинуть матеріал мовлення.

Тепер трохи поговоримо про російськомовне населення нашої країни. Для них наш сайт приготував чудовий букварик під авторством Н. С. Жукової.

Відомий логопед з 30-річним стажем пропонує навчання грамоті по власноручно розробленій методиці, яка пропонує рахувати буквосполучення єдиним цілим-складом, в якості елемента читання. Цей підхід дозволяє навчитися читанню швидко та безпомилково. Також частиною цього методу є відсутність усіляких забавок, що має за мету не давати можливість відволікатися від головного.

Окрім вище згаданих позицій, наш інтернет-магазин пропонує Вам також чудовий допоміжний засіб, який має гучну назву «Суперчитайлик».

Він має в собі одночасно: і абетку, і буквар, і посібник, і робочий зошит, і прописи. Головна мета цього посібника - розвинути фонетичний слух Вашої дитини.

Ми завжди вам раді. Співпрацюйте з нами: як оптовики, так і дрібні покупці. Наші ціни приємні та гнучкі. Наш персонал - чемний, уважний, людяний та професійний. Наша доставка - зручна, швидка та (в залежності від суми товару) - безкоштовна.

З радістю чекаємо Вас в нашому інтернет-магазині «Букварик».


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.