Bookvarik.com.ua

Підручники з біології для шостого класу за новою програмою

Всі ми любимо живу природу. Бо ми завжди пам'ятаємо, що самі є частиною її. Вивчаючи у молодшій школі природознавство, малюки готувалися до більш серйозних іспитів.

Біологія - наука складна, хоча і вельми цікава. При опануванні нею, учень зіткнеться з деякими складностями. Їх легко можна уникнути, користуючись послугами нашого сайту.

Підручник є головною складовою частиною навчально-методичного комплекту з вивчення біології в шостих класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Наш інтернет-магазин пропонує купити наступні варіанти підручників з біології для 6 класу:

  • Біологія 6 клас, автори: Остапченко Л.І., Балан П.Г., Матяш Н.Ю., Мусієнко М.М.
  • Біологія. Шостий клас. Автори: Костіков І.Ю., Волгін С.О., Додь В.В. Видавництво: Освіта.

Чому вчать підручники з біології у 6-му класі?

Наші примірники розкажуть дитині про особливості живих організмів, ознайомлять з ознаками живого. Різноманітність життя на Землі та методи вивчення живих організмів також становлять інтерес для наших підручників. Шестикласник має нагоду ознайомитися з основною складовою частиною усього живого - клітиною. Одноклітинні та багатоклітинні організми, перехід з перших у другі, також є частиною навчального матеріалу посібника.

Рослини та гриби, їх структуру та різноманітність видів, школяр з захватом буде черпати знання про все це із наших підручників з біології для шостого класу.

Примірники будуть спонукати учнів до більш кращого засвоєння матеріалу своїм чудовим зовнішнім виглядом та змістовним внутрішнім наповненням.

Висока якість поліграфічного друку, гарна обкладинка, будуть наочним прикладом заохочувати учнів до отримання міцних, грунтовних та закріплених знань з біології.

Відомі фірми-перевізники нашої держави можуть доставити товар, заказаний Вами у нас, до місця Вашого знаходження у любий куточок України.

З радістю будемо чекати на співпрацю з оптовими представниками, власниками книгарень та іншими розповсюджувачами учбової літератури на теренах нашої країни!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.