Bookvarik.com.ua

Контурні карти з географії

Для кращого уявлення і засвоєння учнями матеріалу з географії фахівці по організації навчального процесу радять використовувати атласи та контурні карти.

Пропонуємо контурні карти з географії 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів, які відповідають найсучаснішим вимогам Міністерства освіти України.

З навчальними матеріалами з нашого інтернет-магазину ваші діти навчатимуться із задоволенням, бо ми: 

  • пропонуємо різноманітний асортимент контурних карт з географії видавництва «ІПТ», «Ранок» та «Картографія;
  • гарантуємо відмінну якість картографічного видання, яке на 100% співпадає з матеріалами атласів вище вказаних видавництв;
  • усі контурні карти з географії складені за програмою загальноосвітніх навчальних закладів України та затверджені Міністерством освіти і науки України. Вони відповідають навчальній програмі поточного року;
  • пропонуємо придбати контурні карти з географії за мінімальними цінами, не виходячи з будинку. Ми продаємо навчальні матеріали без зайвих націнок;
  • картографічний матеріал підійде для учнів україно- та російськомовних шкіл.

Завдяки зручному формату А4 контурна карта з географії без проблем поміститься у шкільній сумці чи портфелі, а зображення видно чітко.

Ми доставимо замовлення зручним для вас перевізником за 1-2 дні до будь-якого населеного пункту України. Оплачуйте покупку готівкою або за допомогою безготівкових сервісів. Наші ціни однаково приємні для оптових і роздрібних покупців. Купляйте контурні карти з географії для всього класу чи однієї дитини.

Якщо у вас виникли питання щодо замовлення або асортименту, звертайтесь до наших менеджерів за телефоном або через онлайн-форму.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.