Bookvarik.com.ua

Підручники з образотворчого мистецтва для другого класу

Образотворче мистецтво - це один з найулюбленіших та наймасовіших жанрів мистецтва у світі.

Ми всі з дитинства захоплювались пейзажами Шишкіна та Левітана. Твори мариніста Айвазовського кликали нас до моря. Нечувана схожість портретів кисті Іллі Рєпіна вражало нас своєю натуральністю та рівнем майстерності. Ну і, звісно, «Мона Ліза» , як верхівка айсбергу; шедевральний витвір геніального італійського образотворця Леонардо да Вінчі.

А що робити, якщо Ваша дитина змалку тримає пензлика або олівця; і аж ніяк не хоче випускати його з маленьких рук?

Можливо, майбутній майстер мистецтва творчих образівнароджується прямо у Вас на очах? Можливо, саме час йому приєднатися до когорти поки що навчаючихся, а згодом і діючих знаменитих художників сучасності?

Якщо так; тоді ми: інтернет-магазин «Букварик»; разом з базовимипідручниками з образотворчого мистецтва для другого класу, прийдемо до Вас на поміч. Наші посібники стануть у добрій нагоді майбутнім геніям творчого напрямку. Бо саме з нашими підручниками дитина отримає первинні навички малювання, роботи в різних техніках ,стилях та жанрах мистецтва відтворення образів. А наші примірники при цьому слугуватимуть найкращим наочним прикладом, мотивуючим та стимулюючим творчі здібності та нахили Вашого малюка.

На інтернет-сайті «Букварик» Ви знайдете найкращі підручники з образотворчого мистецтва для 2 класів

Маємо таку пропозицію по даному питанню:

«Образотворче мистецтво. Посібник для другого класу. Друкується на обох мовах: державній та російській. Автори : Калініченко О.В., Сергієнко В.В. Видавничий дім Освіта»».

Наші підручники виконані згідно з вимогами Держстандарту України у напрямку «мистецтво».

Посібники співвідносні з новою шкільною програмою введеною в 2013 році Міністерством освіти і науки України для других класів.

Виконані на обох мовах, російській та українській, підручники втілюють авторську концепцію особистісного розвитку другокласника, втілюючи в життя образотворчі методи та навички для досягнення цієї мети.

Як це було і в першому класі; у другому класі на сторінках підручників ми знову зустрінемося з чарівницею Гармонією, яка з радістю допомагатиме нам, розкриваючи свої секрети використання потрібних матеріалів та інструментів, необхідних в ході творчого процесу.

Разом з новими героями: королевою Композицією, принцем Декором та паном Колоритом; учні знову пройдуть доріжками чарівної країни живопису та графіки; скульптури та архітектури; а також декоративно-прикладного мистецтва.

Вирушаючи в цю захоплюючу мандрівку, дітлахи взнають багато нового і цікавого про те, як розуміти та відтворювати красу в усіх її проявах.

Зустрічі з прекрасним подарують нашим малюкам натхнення та радість в творінні.

Художньо-естетичне становлення учнів досягається оригінальністю побудови посібників у тому сенсі, що за його використання у школярів з'являється можливість вибирати з-поміж декількох варіантів виконання художньо-практичних завдань. Таким чином, парадигма розвивально-особистісної освіти втілюється у життя в повноцінному обсязі.

З нами - зручно. У нас - дешево. Ми чекаємо на вас!

  • Ми з радістю пропонуємо оптовим клієнтам найкращі ціни на інтернет-ринку.
  • Це стало можливим завдяки прямим поставкам книжної продукції на наші склади.
  • Напряму працюючи з виданнями, ми знижуємо ціну до мінімуму.
  • Замовляйте товар, заповнюючи просту онлайн-анкету заказу.
  • Вказуйте в них: назву примірників; їх кількість, та свої контактні дані.
  • Якнайшвидше зв'язавшись з Вами, наші представники обсудять взаємовигідну угоду у всіх її деталях та нюансах.

Розраховуємо на довгострокову співпрацю з представниками батьківських рад або комітетів; та з представниками роздрібної торгівлі, маючими свої книгарні та книжкові лотки.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.